Кафедра іноземної філології та перекладу

іноземної філології та перекладу

ТОНКОНОГ ІРИНА ВІТАЛІЇВНА

кандидат педагогічних наук, доцент,
доцент кафедри іноземної філології та перекладу

e-mail:  i.tonkonog@knute.edu.ua

ІДЕНТИФІКАТОРИ АВТОРА

СФЕРА НАУКОВИХ ІНТЕРЕСІВ

Написання статей у Scopus та Web of science; застосування сучасних технологій та інноваційних методів навчання іноземних мов

ДИСЦИПЛІНИ

«Іноземна мова за професійним спрямуванням (англійськa)», «Іноземна мова спеціальності», «Професійна комунікація іноземною мовою»

АКАДЕМІЧНА КВАЛІФІКАЦІЯ

• кандидат педагогічних наук, захистила кандидатську дисертацію в Інституті  педагогіки НАПН України на тему «Підготовка вчителів у Полтавській губернії у XIX ст. – 1917 р.» за спеціальністю 13.00.01 – загальна педагогіка та історія педагогіки, 2018 рік.

• доцент кафедри іноземної філології та перекладу КНТЕУ.

ДОСВІД РОБОТИ

• 2008 – 2017 рік - викладач кафедри сучасних європейських  мов, Київський національний торговельно-економічний університет;
  • 2017 – 2019 рік - старший викладач кафедри іноземної філології та перекладу, Київський національний торговельно-економічний університет;
  • листопад 2019 року і по тепер - доцент кафедри іноземної філології та перекладу КНТЕУ.

ОСНОВНІ ПУБЛІКАЦІЇ

НАГОРОДИ ТА ВІДЗНАКИ

Нагороджена Почесною грамотою Ректора КНТЕУ (4.10.2012р) за профагіаційну роботу серед учнівської молоді.

ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ

•  2009 р. - проходила курс підвищення кваліфікації у Вищій школі педагогічної майстерності КНТЕУ, захистила з відзнакою проект методичного забезпечення дисципліни "Англійська мова професійного спрямування".

• 2012 р. - пройшла стажування  у КНЕУ ім. В. Гетьмана.

• 2018р. - пройшла стажування у Празькому інституті підвищення кваліфікації і отримала сертифікат міжнародного рівня (120годин). Брала участь у семінарах: «Самоменеджмент викладача» та «Формування іміджу сучасного викладача» та ін.

ДОДАТКОВІ ВИДИ ДІЯЛЬНОСТІ

• куратор академічної групи;

• займається профорієнтаційною роботою;

• рецензує англомовні магістерські програми;

• відповідає за розміщення інформації кафедри іноземної філології та перекладу в YouTube.

ХОБІ

подорожі