Кафедра іноземної філології та перекладу

іноземної філології та перекладу

ТУПЧІЙ ОЛЕКСАНДРА ВОЛОДИМИРІВНА

Кандидат філологічних наук,
доцент кафедри іноземної філології та перекладу

e-mail: o.tupchiy@knute.edu.ua

ІДЕНТИФІКАТОРИ АВТОРА

СФЕРА НАУКОВИХ ІНТЕРЕСІВ

лінгвоімагологія, образ Англії в мовній свідомості, міжкультурна комунікація, лінгвокультурні особливості англійської, української та російської мов

ДИСЦИПЛІНИ

“Іноземна мова професійного спрямування (англійська)”, “Лінгвокраїнознавство”

АКАДЕМІЧНА КВАЛІФІКАЦІЯ

• Захист дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата філологічних наук на тему «Образ Англії в російській мовній свідомості кінця XVI – першої половини XIX ст.: лінгвоімагологічний аспект», 2019 р.

• Навчання в аспірантурі при Національному педагогічному університеті імені М.П. Драгоманова, 2009 – 2015 р.

• Закінчила з відзнакою Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова за спеціальністю «Англійська та німецька мови”, 1999 р.

ДОСВІД РОБОТИ

• Викладач кафедри іноземних мов Інституту іноземної філології Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова;1999-2010 р.

• Старший викладач кафедри іноземної філології та перекладу Київського національного торговельно-економічного університету, з 2019 р.

ОСНОВНІ ПУБЛІКАЦІЇ

Статті у фахових виданнях

Тупчий А. В. «Жест «рукопожатие» как культурное заимствование» //  «Система і структура східнослов янських мов»: зб. наук. праць/ редкол.: В. І. Гончаров (відп. ред.) [та ін.] ; Мін-во освіти і науки України ; Нац. пед. ун- т ім. М. П. Драгоманова. – К.: Вид-во НПУ ім. М. П. Драгоманова, 2014. – Вип. 7. – С.183 – 188.

Тупчий А. В. «Миниэтномифологема «леди» и «прекрасная англичанка» как компоненты этномифологемы «англичанка» (лингвоимагологический аспект) // «Система і структура східнослов’янських мов»: зб. наук. праць/ редкол.: Ю. В. Кравцова (відп. ред.) [та ін.]; Мін-во освіти і науки України ; Нац. пед. ун-т ім. М. П. Драгоманова. – К.:  Вид-во НПУ ім. М. П. Драгоманова, 2017. – Вип.11. – С. 223–231.

ХОБІ

подорожі, зимові види спорту