Кафедра іноземної філології та перекладу

іноземної філології та перекладу

ЗВАРИЧ ІРИНА МИКОЛАЇВНА

доктор педагогічних наук, професор
професор кафедри іноземної філології та перекладу

e-mail: i.zvarych@knute.edu.ua

ІДЕНТИФІКАТОРИ АВТОРА

GoogleScholar

Social Science Research Network

СФЕРА НАУКОВИХ ІНТЕРЕСІВ

порівняльна педагогіка, педагогічне прогнозування професійної освіти, моніторинг якості освіти, діагностування педагогічної компетентності, оцінювання знань студентів та професійної діяльності викладачів у вищих навчальних закладах України і США, історія рідного краю

ДИСЦИПЛІНИ

“Іноземна мова за професійним спрямуванням”, “Теорія і практика перекладу”, “Переклад іноземної професійної документації”

АКАДЕМІЧНА КВАЛІФІКАЦІЯ

• Професор кафедри іноземної філології та перекладу, 2019 р.

• Професор кафедри сучасних європейських мов, 2017 р.

• Доцент кафедри теорії та практики перекладу НАСБУ, 2016 р.

• Старший науковий співробітник НАСБУ за спеціальністю АС№002119, 2015

• Доктор педагогічних наук, 21.01.2014 р., тема дисертації «Теоретичні і методичні засади оцінювання професійної діяльності викладачів у вищих навчальних закладах США (друга половина ХХ – початок ХХІ століття)» за спеціальністю 13.00.01 – зі спеціальності загальна педагогіка та історія педагогіки, диплом ДД№004284.

• Кандидат педагогічних наук, 24.01.2007 р., «Педагогічні засади оцінювання знань студентів у вищих навчальних закладах США» за спеціальністю 13.00.04 – теорія і методика професійної освіти, диплом ДК№047227.

• Старший викладач теорії та практики перекладу НАСБУ, 2014 р.

• Викладачем кафедри англійської мови гуманітарних факультетів факультету іноземної філології НАСБУ, 1998 р.

• Викладач кафедри іноземних мов КНУ імені Тараса Шевченка, 1997 р.

ДОСВІД РОБОТИ

• професор кафедри іноземної філології та перекладу Державного торговельно-економічного університету МОН України, з 2019 р. до цього часу.

• професор кафедри сучасних європейських мов Державного торговельно-економічного університету МОН України, з 2017 р.

• доцент кафедри теорії та практики перекладу НАСБУ, 2016 р.

• старший науковий співробітник НАСБУ за спеціальністю АС№002119, 2015

• старший викладач теорії та практики перекладу НАСБУ, 2014 р.

• викладачем кафедри англійської мови гуманітарних факультетів факультету іноземної філології НАСБУ, 1998 р.

• викладач кафедри іноземних мов КНУ імені Тараса Шевченка, 1997 р.

ОСНОВНІ ПУБЛІКАЦІЇ

http://orcid.org/0000-0003-0715-9551; R-3372-2018

НАГОРОДИ ТА ВІДЗНАКИ

• Лист подяки Департаменту культури США за наукову діяльність та співпрацю.

ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ

• Пройшла підвищення кваліфікації у Житомирському державному університеті імені Івана Франка.

• Стажування у європейських університетах Італії, Іспанії, трьохденний семінар у м. Барселона на тему: «Євроінтеграційні перспективи України в сфері академічної мобільності», 2019 р.

• Стажування у європейських університетах Чехії, Словаччини, Німеччини за програмою «Європейська освіта в контексті сталого розвитку: передовий досвід та глобальні тенденції», 2018 р.

• Щорічний семінар Annual National IATEFL Ukraine Conference, 2018, 2019, 2020 р.р.

• Стажування в Інституті філології Київського національного університету імені Тараса Шевченка, 2016 р.

• Склала екзамен IELTS ACADEMIC і отримала сертифікат CAMBRIDGE ENGLISH Language Assessment № 16UA004821ZVAI001A від 22.12.2016 р.,

• Закінчила курси підвищення кваліфікації Першого Кембриджського освітнього центру в Україні (Advance level – C1), 2016 р.

ДОДАТКОВІ ВИДИ ДІЯЛЬНОСТІ

• Член редакційної колегії фахових журналів ВАК: «Молодь і ринок», «Нова педагогічна думка», «Гірська школа українських Карпат», наукометрична база Copernicus 2021, 2020, 2019 р.р.

• Відповідальна за проведення Всеукраїнської науково-практичної онлайн-конференції з Ізмаїльським державним гуманітарним університетом, тема «Актуальні проблеми навчання іноземних мов в умовах дистанційної освіти», 2021 р.

• офіційний опонент кандидатської дисертації Деркача Олександра Анатолійовича з теми: «Система забезпечення якості університетської освіти в умовах автономізації університетів у Польщі» зі спеціальності 011 – освітні, педагогічні науки, 2021 р.

• Організатор гуртка «Science & Research» для студентів, 2020 р.

• Офіційний опонент докторської дисертації Хвалибоги Тетяни Ігорівни на тему: «Теоретико-організаційні засади професійної підготовки майбутніх лікарів в університетах США» за спеціальністю 13.00.01 – загальна педагогіка та історія педагогіки, 2020 р.

• Керівник наукового дослідження учасника Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт іноземною мовою за професійним спрямуванням з гуманітарних наук нефілологічного профілю, НПУ імені М.П. Драгоманова, 2019 р.

• Уклала договір зі спеціалізованою школою І-ІІІ № 65 та спеціалізованою школою І-ІІІ № 320 щодо проведення професійної орієнтації учнів до вступу до ВЗО, зокрема КНТЕУ, 2019 р.

• Членом первинної акредитаційної експертизи освітньо-професійної програми зі спеціальності 014 за магістерським рівнем у Глухівському національному університеті імені Олександра Довженка, 2018 р.

ХОБІ

подорожі; вивчення історії рідного краю: Голодомор та Велика Вітчизняна війна; вивчення сучасної та староанглійської мов: писемне та усне мовлення; культура і фольклор українського народу

остання редакція 26.02.2024