Кафедра іноземної філології та перекладу

Березова Лідія Сергіївна

іноземної філології та перекладу

БЕРЕЗОВА ЛІДІЯ СЕРГІЇВНА

кандидат пед. наук, старший викладач кафедри іноземної філології та перекладу

e-mail: l.berezova@knute.edu.ua

ІДЕНТИФІКАТОРИ АВТОРА

Google  Scholar

СФЕРА НАУКОВИХ ІНТЕРЕСІВ

компаративна професійна педагогіка, впровадження інноваційних педагогічних технологій, форм і методів роботи у процесі викладання іноземних мов студентам вищих навчальних закладів

ДИСЦИПЛІНИ

«Іноземна мова за професійним спрямуванням (англійська, французька)», «Друга іноземна мова (французька)».

АКАДЕМІЧНА КВАЛІФІКАЦІЯ

• викладач кафедри іноземної філології та перекладу, 2020 р.

• навчання в аспірантурі Національного університету біоресурсів і природокористування України за спеціальністю «Теорія і методика професійної освіти», 2017 р.

• закінчила Київський національний лінгвістичний університет за спеціальністю «Мова та література (англійська, французька)», 2005 р.

ДОСВІД РОБОТИ

• викладач кафедри іноземної філології та перекладу Київського національного торговельно-економічного університету МОН України, з вересня 2020р. до цього часу.

• старший викладач кафедри іноземних мов Державного університету телекомунікацій, 2019-2020 рр.

• старший викладач кафедри іноземної філології та перекладу Національного транспортного університету, 2012-2018 рр.

• асистент/викладач англійської і французької мов кафедри іноземних мов Національного транспортного університету, 2005-2012 рр.

НАГОРОДИ ТА ВІДЗНАКИ

• Подяка Київської міської організації профспілки працівників освіти і науки України за активну громадську діяльність, вагомий особистий внесок у роботу профспілкової організації, 2016 р.

• Лист подяки Київського національного транспортного університету за сумлінну працю, успіхи в науково-педагогічній діяльності, 2014 р.

ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ

• Підвищення кваліфікації в Інституті економіки і бізнесу на транспорті Національного транспортного університету за програмами:
    «Кредитно-модульна система Болонського процесу», 2007р.;
    «Педагогічна майстерність», 2012р.;
    «Створення дистанційних курсів», 2014р.
  • Науково-практичний проект «English Language Teaching», Пірсон- Дінтернал, 2020р.
  • Участь у вебінарах British Council, Dinternal Education, з 2019р. до цього часу.

ДОДАТКОВІ ВИДИ ДІЯЛЬНОСТІ

• робота в складі екзаменаційної комісії на вступних іспитах в магістратуру, аспірантуру та на здачі кандидатського мінімуму з іноземної мови, НТУ 2012р.;

• викладач на курсах по підготовці студентів НТУ до складання вступного іспиту з іноземної мови для вступу в магістратуру, 2010р.;

• робота в приймальній комісії Національного транспортного університету, 2008р.

ХОБІ

театр, подорожі, спорт