Кафедра іноземної філології та перекладу

іноземної філології та перекладу

БІЛОУС НАТАЛІЯ ПЕТРІВНА

кандидат філологічних наук, доцент,
доцент кафедри іноземної філології та перекладу

e-mail: n.bilous@knute.edu.ua

ІДЕНТИФІКАТОРИ АВТОРА

СФЕРА НАУКОВИХ ІНТЕРЕСІВ

перекладознавство, контрастивна лінгвістика, лінгвокультурологія, галузевий переклад, соціолінгвістика, міжкультурна комунікація, бізнес англійська, методика викладання іноземних мов

ДИСЦИПЛІНИ

“Практика перекладу з першої іноземної мови”; “Практичний курс першої іноземної мови (англійська)”; “Переклад іноземної комерційної документації”; керівництво курсовими роботами та виробничою практикою студентів.

АКАДЕМІЧНА КВАЛІФІКАЦІЯ

• доцент кафедри сучасних європейських мов, 2015 р.;

• кандидат філологічних наук, 10.02.17 – порівняльно-історичне і типологічне мовознавство, тема дисертації: “Лінгвокультурні особливості інтимізації в англійських та українських фольклорних текстах (на матеріалі казок про тварин)”, 2012 р.;

• магістр філології, перекладач англійської та французької мов, викладач, диплом з відзнакою, Київський національний лінгвістичний університет, 2006 р.

ДОСВІД РОБОТИ

• доцент кафедри іноземної філології та перекладу, Київський національний торговельно-економічний університет, 2016 р.– до цього часу;

• доцент кафедри сучасних європейських мов, Київський національний торговельно-економічний університет, 2014 – 2015 рр.;

• старший викладач кафедри сучасних європейських мов, Київський національний торговельно-економічний університет, 2013 – 2014 рр.;

• викладач кафедри порівняльного мовознавства та перекладу Інституту іноземної філології Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова, 2011 – 2013 рр.;

• асистент кафедри германського та порівняльного мовознавства Інституту іноземної філології Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова, 2006 – 2008 рр..

ОСНОВНІ ПУБЛІКАЦІЇ

НАГОРОДИ ТА ВІДЗНАКИ

• Почесна грамота ректора КНТЕУ за вагомий внесок у підготовку фахівців, розробку і впровадження в навчальний процес інноваційних форм і методів навчання – 2016 р.

• Лист подяки КНТЕУ за сумлінну і плідну працю – 2016 р.

ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ

• Тренінг для викладачів вищих навчальних закладів «The Perks of using Pearson English Portal for Higher Education teaching», Dinternal Education, 2021 р.

• Участь в онлайн вебінарах і семінарах методичного характеру: «Integrating pronunciation with a coursebook-based syllabus» (Macmillan Education), «MyEnglishLab: Your Solution for Anytime, Anywhere Learning» (Pearson English), «The Real Deal: Listening for Study and Exam» (Cambridge), «Thinking Skills for Primary Learners» (Cambridge), First Cambridge Experts Online Conference «Soft skills are not soft anymore», «Life Skills: Improving Speaking», «Preparation for YLE through serious fun», «Teaching vs Testing: 10 Tips on How to Guide Your Learners to Success in A2 Key and B1 Preliminary Reading Section», «Top Tips for Main Suit Exam Preparation», «How to Combine Exam Preparation and Life Competencies» (Cambridge), «Social Responsibility» (Our Human Talents), 2020 р.

• Тренінг в рамках заходів програми підтримки вчителів в умовах дистанційної роботи «Remote Teacher Training» від команд Pearson та Dinternal Education, 2020 р.

• Участь у семінарах British Council, Cambridge University Press, Pearson, Sova 2016-2020 pp.;

• Стажування на кафедрі іноземних мов факультету маркетингу, Київський національний економічний університет ім. В. Гетьмана – 2014 р.;

• Стажування на кафедрі іноземних мов і міжкультурної комунікації факультету міжнародної економіки і менеджменту, Київський національний економічний університет ім. В. Гетьмана – 2020 р.

ДОДАТКОВІ ВИДИ ДІЯЛЬНОСТІ

• Член Міжнародної асоціації викладачів англійської мови як іноземної в Україні (IATEFL в Україні), з 2018 – до цього часу.
  • Член Всеукраїнської спілки викладачів перекладу, з 2016 р. – до цього часу.

ХОБІ

подорожі, читання, мистецтво