Кафедра іноземної філології та перекладу

Буленок Світлана Миколаївна

іноземної філології та перекладу

БУЛЕНОК СВІТЛАНА МИКОЛАЇВНА

Старший викладач кафедри іноземної філології та перекладу.
Керівник секції англійської мови.
Член методичної ради кафедри.

e-mail: s.bulenok@knute.edu.ua

ІДЕНТИФІКАТОРИ АВТОРА

Google Scholar

СФЕРА НАУКОВИХ ІНТЕРЕСІВ

Застосування мультимедійних технологій. Застосування інноваційних методів у процесі навчання іноземній мові, а саме,  використання он-лайн ресурсів, рольових ігор, методу «кейс-стаді», дистанційне навчання іноземним мовам. Переклад матеріалів для англомовних магістерських програм.

ДИСЦИПЛІНИ

«Практичний курс першої іноземної мови (англійська)», «Іноземна мова за професійним спрямуванням».

АКАДЕМІЧНА КВАЛІФІКАЦІЯ

1995 р. – Київський національний лінгвістичний університет. Диплом з відзнакою.

ДОСВІД РОБОТИ

• З 2006 р. – Київський національний торговельно-економічний університет, старший викладач
  • 2000-2006 рр. – ТОВ «Аудит Консалтинг». Помічник директора, перекладач
  • 1995-2000 рр. – Київський національний університет ім. Т.Г. Шевченка, викладач англійської мови.

ОСНОВНІ ПУБЛІКАЦІЇ

• 2019 р. - Збірник текстів та завдань для самостійної роботи з дисципліни «Практичний курс англійської мови (англійська)» ОС «Бакалавр», спеціальність «Філологія. Переклад» (у співавторстві).
  • 2017 р. - Збірник текстів та завдань для самостійної роботи з дисципліни «Іноземна мова спеціальності (англійська)» ОС «Бакалавр», спеціальність «Міжнародні економічні відносини» спеціалізація «Міжнародний бізнес».
  • 2016 р. - підручник “Essential English of Psychology” (у співавторстві).
  • 2010 р. - навчальний посібник "English of Psychology" з грифом МОН України (у співавторстві).
  • 2008 р. - „Збірник текстів та завдань для самостійної роботи студентів. Англійська мова за професійним спрямуванням. Напрям підготовки „Психологія”.

НАГОРОДИ ТА ВІДЗНАКИ

• Почесна Грамота від Дніпровської районної у місті Києві Ради за особистий внесок у соціально-культурний розвиток району 14.05.2008.
  • Почесна Грамота за сумлінну та плідну працю 15 березня 2013 р. КНТЕУ.
  • Почесна Грамота за сумлінну та плідну працю 16 вересня 2017 р. КНТЕУ.
  • Подяка від Міністерства Освіти і Науки України за багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у підготовку висококваліфікованих спеціалістів та плідну науково-педагогічну діяльність 28.09.2017.
  • Почесна Грамота за сумлінну та плідну працю 5 березня 2020 р. КНТЕУ.

ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ

• 11.10.2021-10.12.2021 Житомирський державний університет імені Івана Франка,  кафедра слов'янських і германських мов,  в обсязі 180 годин ( 6 кредитів  ECTS) за темою "Сучасні методи та прийоми викладання іноземних мов ", сертифікат про стажування ВО #0201.
  • 2016 р. - Київський національний економічний університет ім. В.Гетьмана, кафедра іноземних мов факультету маркетингу.
  • 2011 р. - Київський національний економічний університет ім. В.Гетьмана, кафедра іноземних мов факультету управління персоналом та маркетингу.

ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ

Комп’ютерні навички: Ms Office (Word, Excel, PowerPoint, Outlook), Internet.

ХОБІ

Мистецтво, подорожі, іноземні мови