Кафедра іноземної філології та перекладу

Висотченко Світлана Василівна

іноземної філології та перекладу

ВИСОТЧЕНКО СВІТЛАНА ВАСИЛІВНА

старший викладач кафедри іноземної філології та перекладу

e-mail: s.vysotchenko@knute.edu.ua

ІДЕНТИФІКАТОРИ АВТОРА

СФЕРА НАУКОВИХ ІНТЕРЕСІВ

сучасні методики викладання іноземної мови, розвиток комунікативно-дискусійних умінь студентів

ДИСЦИПЛІНИ

“Іноземна мова за професійним спрямуванням (англійська)”, “Практичний курс першої іноземної мови (англійська)”

АКАДЕМІЧНА КВАЛІФІКАЦІЯ

• старший викладач кафедри іноземної філології та перекладу КНТЕУ, з 2020 р. до цього часу.

• викладач кафедри іноземної філології та перекладу КНТЕУ, 2020 – 2019 рр.

• викладач англійської мови в КНЛУ (Київському національному лінгвістичному університеті), 2002-2019 рр.

ДОСВІД РОБОТИ

• викладач кафедри іноземної філології та перекладу КНТЕУ, 2020 – 2019 рр.

• викладач кафедри іноземних мов КНЛУ, 2015 – 2019 рр.

• викладач кафедри іноземних мов і перекладу факультету слов’янської філології КНЛУ, 2011 – 2015 рр.

• викладач кафедри іноземних мов і перекладу факультету слов’янських мов КНЛУ, 2010 – 2011 рр.

• викладач кафедри іноземних мов Економіко-правового інституту та факультету слов’янських мов КНЛУ, 2000– 2010 рр.

ОСНОВНІ ПУБЛІКАЦІЇ

• Висотченко С.В. Сучаснi тенденції навчання студентiв-iноземцiв iншомовного писемного мовлення / С.В.Висотченко // – Вісник Київського національного лінгвістичного університету. Серія : Педагогіка та психологія. - К.: Видавничий центр КНЛУ, 2005. – С. 77-82.

• Висотченко С.В. Обґрунтування комплексу вправ для навчання студентiв-iноземцiв англiйського писемного мовлення на основi методу активiзацiї можливостей особистостi та колективу / С.В. Висотченко // – Вісник Київського національного лінгвістичного університету. Серія : Педагогіка та психологія. - К.: Видавничий центр КНЛУ, 2005. – С. 54-61.

• Висотченко С.В. Експериментальна перевiрка ефективностi методики навчання студентiв-iноземцiв англiйського писемного мовлення на основi методу активiзацiї можливостей особистостi та колективу / С.В. Висотченко // Науковi записки. Збiрник наукових статей нац. пед. у-ту iменi М.П. Драгоманова. Серiя «Педагогiчнi та iсторичнi науки». - Київ,2008. – С. 76-81.

• Практичний курс англійської мови для студентів-іноземців. Третій рік навчання. К. : Вид. центр КНЛУ, 2014. – 162с.

• Підготовка до державного іспиту для студентів-іноземців. Четвертий рік навчання. К. : Вид. центр КНЛУ, 2014. К. : Вид. центр КНЛУ, 2016. – 104 с.

• Висотченко С.В. Порівняльно-типологічний аналіз систем англійської та російської мов на морфологічному та синтаксичному рівні для навчання студентів-іноземців англійського писемного мовлення / С.В.Висотченко // –  Науковий журнал «Молодий вчений». Вип. 10 (37) жовтень 2016 – С. 221-225.

• Висотченко С.В. Подолання мовних та психологічних бар’єрів у студентів у процесі вивчення іноземних мов / С.В. Висотченко // Науковi записки. Збiрник наукових статей НПУ iменi М.П. Драгоманова. Серiя «Педагогiчнi та iсторичнi науки». - Київ, 2020.

НАГОРОДИ ТА ВІДЗНАКИ

• Почесна грамота КНЛУ (2012 р.)

ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ

• Листопад 2017р. – червень 2018р.
    «Pearson Digital Innovators Teacher Development Project», Видано сертифікат, 92 години.

• Участь у семінарах/вебінарах (Pearson/Cambridge/British Council).

ХОБІ

подорожі, психологія