Кафедра іноземної філології та перекладу

Галаган Валентина Ярославівна

іноземної філології та перекладу

ГАЛАГАН ВАЛЕНТИНА ЯРОСЛАВІВНА

старший викладач кафедри іноземної філології та перекладу

e-mail: v.galagan@knute.edu.ua

ІДЕНТИФІКАТОРИ АВТОРА

СФЕРА НАУКОВИХ ІНТЕРЕСІВ

використання інтерактивних  технологій у процесі викладання іноземних мов у ВНЗ, проблеми міжкультурної комунікації

ДИСЦИПЛІНИ

“Іноземна мова за професійним спрямуванням (німецька)”, “Практичний курс другої іноземної мови”, “Друга іноземна мова”

АКАДЕМІЧНА КВАЛІФІКАЦІЯ

• Філолог, викладач німецької мови, Київський національний університет ім. Т.Г.Шевченка,1983 р.

ДОСВІД РОБОТИ

•  З березня 1990 викладач та старший викладач кафедри іноземної філології та перекладу Київського національного торговельно-економічного університету.

ОСНОВНІ ПУБЛІКАЦІЇ

НАГОРОДИ ТА ВІДЗНАКИ

• Почесна грамота Київського національного торговельно-економічного університету за сумлінну працю, високий професіоналізм, досягнуті успіхи в науково-педагогічній діяльності, 2020 р.

• Почесна грамота Деснянської районної у м. Києві державної адміністрації за сумлінну працю, високий професіоналізм, досягнуті успіхи в науково-педагогічній діяльності  2020 р.

• Почесна грамота Київського національного торговельно-економічного університету за сумлінну працю, високий професіоналізм, досягнуті успіхи в науково-педагогічній діяльності, 2010 р.

ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ

• Стажування в КНЕУ ім. В. Гетьмана з 08.09. по 08.10.2016 року на факультеті міжнародної економіки і менеджменту, кафедра іноземної мови.

ХОБІ

подорожі, танці, читання