Кафедра іноземної філології та перекладу

іноземної філології та перекладу

ДОВЖЕНКО ІННА ВІТАЛІЇВНА

кандидат педагогічних наук, доцент
доцент кафедри іноземної філології та перекладу

e-mail: i.dovzhenko@knute.edu.ua

ІДЕНТИФІКАТОРИ АВТОРА

СФЕРА НАУКОВИХ ІНТЕРЕСІВ

використання інтерактивних та інноваційних методів навчання, методика навчання іноземних мов, переклад

ДИСЦИПЛІНИ

«Іноземна мова за професійним спрямуванням (англійська мова)», «Іноземна мова спеціальності», «Практика перекладу з першої іноземної мови», «Практичний курс англійської мови»

АКАДЕМІЧНА КВАЛІФІКАЦІЯ

• доцент кафедри сучасних європейських мов, 2015 p.

• доцент кафедри іноземної філології та перекладу, 2016 р.

• кандидат педагогічних наук, 13.00.02 «Теорія та методика навчання (українська мова)», тема дисертації: «Формування культури україномовного спілкування у майбутній професійній діяльності фахівців сфери обслуговування», 2008 р.

ДОСВІД РОБОТИ

• доцент кафедри іноземної філології та перекладу Київського національного торговельно-економічного університету МОН України, з 2016 р. до цього часу.

• доцент кафедри сучасних європейських мов Київського національного торговельно-економічного університету МОН України, 2014-2015 pр.

• старший викладач, доцент кафедри перекладу та іноземних мов Київського університету туризму, економіки і права, 2008-2013 рр.

• викладач Київського технікуму готельного господарства, 2001-2007 рр.

ОСНОВНІ ПУБЛІКАЦІЇ

ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ

• Тренінг з підготовки студентів закладів вищої освіти до ЄВІ «Get your university students ready for the compulsory Master’s degree entrance English exam — EVI», Dinternal Education, 2021 р.

• Викладацький марафон «Grade Teacher Marathon», Grade Education Centre, 2021 р.

• Тренінг з оцінювання студентів «Writing guides for assessing higher-level students», 2020 р.

• Участь у програмі «PROTEACH» від Dinternal Education «Invest in your teaching career», 2020 р.

• Тренінг від Grade Education Centre «Building Engagement in the Classroom», 2019 р.

• Тренінг від компанії Pearson «Beyond the Hype: Research-supported Approaches for Transitioning to Digital Learning», 2019 р.

• Участь у семінарах British Council, Cambridge University Press, Pearson, Sova 2020-2016 рр..

• Стажування на кафедрі іноземних мов і міжкультурної комунікації КНЕУ імені Вадима Гетьмана 2019 та 2014 рр.

ДОДАТКОВІ ВИДИ ДІЯЛЬНОСТІ

• Член Міжнародної асоціації викладачів англійської мови як іноземної в Україні IATEFL.

• Член Всекураїнської спілки викладачів перекладу UTTU.

ХОБІ

вивчення іноземних мов та культур європейських країн, подорожі, театр, спорт

остання редакція 05.03.2024