Кафедра іноземної філології та перекладу

e-mail:  irenenazaruk8@gmail.com

ІДЕНТИФІКАТОРИ АВТОРА

СФЕРА НАУКОВИХ ІНТЕРЕСІВ

сучасні методики викладання іноземної мови, розвиток комунікативно-дискусійних умінь студентів

ДИСЦИПЛІНИ

Іноземна мова за професійним спрямуванням (англійська)
Практичний курс першої іноземної мови (англійська)

АКАДЕМІЧНА КВАЛІФІКАЦІЯ

2002 р. - Закінчила Київський державний лінгвістичний університет і отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Мова та література (англійська та німецька мови)» та здобула кваліфікацію викладача англійської та німецької мов і зарубіжної літератури.

ДОСВІД РОБОТИ

З 2002 р. викладач кафедри фонетики англійської мови Київського національного лінгвістичного університету.
З 2014 р. - викладач кафедри англійської мови і перекладу факультету сходознавства Київського національного лінгвістичного університету.
З 2018 р. – доцент кафедри іноземної філології та перекладу Київського національного торговельно-економічного університету.

ОСНОВНІ ПУБЛІКАЦІЇ

ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ

2017 - Програма підвищення кваліфікації “Методика навчання перекладу” (90 годин) у (Київський національний лінгвістичний університет).

2018 - Польсько-українська фундація “Інститут Міжнародної Академічної і Наукової Співпраці” (IIASC), мерія м. Гуйттінен у партнерстві з місцевими закладами освіти: Західно-Фінляндський коледж, сертифікат, наукове стажування “Особливості фінської системи освіти” (онлайн),   (120 годин (4 кредитів ECTS).

2020 - Wyższa Szkoła Społeczno-Gospodarcza м.Пшеворск, Польща, сертифікат, «Сучасні тенденції в галузі вищої педагогічної освіти та освітнього менеджменту» (180 годин), 02.04-02.07. 2018 р.

ДОДАТКОВІ ВИДИ ДІЯЛЬНОСТІ

Участь та отримання колективного гранту у конкурсі "Наука для безпеки людини та суспільства" Національного фонду досліджень України – проєкт «Потенціал вищої освіти в умовах пандемії: глобальний, європейський, національний виміри» (реєстраційний номер Проєкту: 2020.01/0172).

ХОБІ

Подорожі, театр, психологія.