Кафедра іноземної філології та перекладу

Кайда Надія Олександрівна

іноземної філології та перекладу

КАЙДА НАДІЯ ОЛЕКСАНДРІВНА

викладач кафедри іноземної філології та перекладу

e-mail: n.kajda@knute.edu.ua

ІДЕНТИФІКАТОРИ АВТОРА

СФЕРА НАУКОВИХ ІНТЕРЕСІВ

інноваційні підходи до викладання іноземних мов у ВНЗ, сучасні технології розробки та написання навчальних посібників з англійської мови за професійним спрямуванням

ДИСЦИПЛІНИ

«Іноземна мова за професійним спрямуванням», «Іноземна мова спеціальності»

АКАДЕМІЧНА КВАЛІФІКАЦІЯ

З 2014 р. – викладач кафедри іноземної філології та перекладу, Київський національний торговельно-економічний університет.

2013-2014 рр. – викладач з кваліфікацією « спеціаліст вищої категорії» педагогічне звання
 «вчитель – методист», Криворізький Медичний Коледж.

2007-2013 р. – викладач кафедри української та іноземних мов, Криворізький економічний інститут ДВНЗ « Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана».

2005-2007 рр. – вчитель англійської мови, Криворізька середня спеціалізована школа № 20.

2003-2005 рр. – старший викладач кафедри соціально – гуманітарних дисциплін, Європейський університет фінансів, інформаційних систем, менеджменту і бізнесу. Відокремлений підрозділ у м. Кривому Розі.

2002-2003 рр. – вчитель англійської мови з кваліфікацією « спеціаліст вищої категорії». Криворізький Центрально-міський ліцей

1991-2002 рр. – вчитель англійської мови, Криворізький СШ № 59.

1991 р. – закінчила Черкаський державний педагогічний інститут іноземних мов за спеціальністю «Англійська мова».

ДОСВІД РОБОТИ

«вчитель – методист», Криворізький Медичний Коледж.

2002-2003 рр. – вчитель англійської мови з кваліфікацією « спеціаліст вищої категорії», Криворізький Центрально-міський ліцей.

1991-2002 рр. – вчитель англійської мови, Криворізький СШ № 59.

ОСНОВНІ ПУБЛІКАЦІЇ

Scholar Google

ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ

Травень 2016 р. – стажування в ДВНЗ «КНЕУ імені Вадима Гетьмана».

ДОДАТКОВІ ВИДИ ДІЯЛЬНОСТІ

Керівник англомовного клубу “Speaktour” (12 поїздок).
Організатор “English Camp” на базі відпочинку КНТЕУ «Сонячна».

ХОБІ

туризм, музика