Кафедра іноземної філології та перекладу

Клименко Тетяна Іванівна

іноземної філології та перекладу

КЛИМЕНКО ТЕТЯНА ІВАНІВНА

Старший викладач  кафедри  іноземної  філології  та перекладу

e-mail: t.klymenko@knute.edu.ua

ІДЕНТИФІКАТОРИ АВТОРА

СФЕРА НАУКОВИХ ІНТЕРЕСІВ

використання  інноваційних  методів  навчання, застосування інтерактивних технологій

ДИСЦИПЛІНИ

Практичний  курс  другої  іноземної  мови (іспанська), Друга  іноземна  мова  (іспанська)

АКАДЕМІЧНА КВАЛІФІКАЦІЯ

• Старший викладач кафедри іноземної філології та перекладу, 2016 р.
  • Викладач кафедри сучасних європейських мов, 2007 р.

ДОСВІД РОБОТИ

• старший викладач кафедри іноземної філології та перекладу Київського національного торговельно-економічного університету МОН України, з 2016 р. до цього часу.

• викладач кафедри сучасних європейських мов Київського національного торговельно-економічного університету МОН України, 2007 – 2016 рр.

• викладач кафедри іноземних мов Міжрегіональної Академії управління персоналом, 2006 – 2007 рр.

• старший викладач Київського факультету Херсонського національного  технічного університету МОН України, 2001 – 2006 рр.

• викладач Київського геологорозвідувального технікуму, 1998 – 2001 рр.

• викладач секції викладачів для навчання іноземних слухачів підготовчого факультету Київського державного торговельно-економічного університету, 1997 – 1998 рр.

• викладач факультету довузівської підготовки Київського Слов’янського Університету, 1994 – 1996  рр.

• викладач Київського вищого військового авіаційного інженерного училища, 1987 – 1994 рр.

ОСНОВНІ ПУБЛІКАЦІЇ

НАГОРОДИ ТА ВІДЗНАКИ

• Почесна грамота ректора КНТЕУ за вагомий внесок у підготовку фахівців, розробку і впровадження в навчальний процес інноваційних форм і методів навчання, 2017 р.

• Почесна грамота ректора КНТЕУ за сумлінну працю, 2016 р.

• Почесна грамота ректора КНТЕУ за сумлінну і плідну працю, 2013 р.

• Почесна грамота ректора КНТЕУ за досягнення у науково-педагогічній роботі, 2012 р.

ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ

• Стажування  на кафедрі іноземних мов та міжнародної  комунікації  факультету міжнародної економіки і менеджменту Київського національного економічного університету ім. В. Гетьмана, 2018 р.

• Навчально-методичний семінар для викладачів іспанської мови «¿Español? ¡Por supuesto!», 2017 р.

• Стажування на кафедрі іноземних мов факультету міжнародної економіки і менеджменту Київського національного економічного університету ім. В. Гетьмана, 2013 р.

• Київські державні курси іноземних мов «Інтерлінгва, 1996-1998 рр.

• Київський лінгвістичний університет, 1990 р.

ДОДАТКОВІ ВИДИ ДІЯЛЬНОСТІ

• Секретар кафедри іноземної філології та перекладу з 2014 р. до цього часу.

• Профорієнтатор з 2019 р. до цього часу.

ХОБІ

подорожі, психологія, історія  стародавнього  світу, література

21.03.2021
остання редакція 26.02.2024