Кафедра іноземної філології та перекладу

Коваленко Лариса Василівна

іноземної філології та перекладу

КОВАЛЕНКО ЛАРИСА ВАСИЛІВНА

старший викладач кафедри іноземної філології та перекладу

e-mail: l.kovalenko@knute.edu.ua

ІДЕНТИФІКАТОРИ АВТОРА

СФЕРА НАУКОВИХ ІНТЕРЕСІВ

сучасні методики викладання іноземних мов, використання новітніх технологій у викладанні іноземних мов, країнознавство німецькомовних країн, міжкультурна комунікація

ДИСЦИПЛІНИ

«Друга іноземна мова (німецька)»

АКАДЕМІЧНА КВАЛІФІКАЦІЯ

• вчитель німецької та англійської мов середньої школи, Київський державний педагогічний інститут іноземних мов, 1982 р.

ДОСВІД РОБОТИ

• старший викладач кафедри іноземної філології та перекладу Київського національного торговельно-економічного університету МОН України, з 1993 р. до цього часу.

• викладач кафедри іноземної мови Київського національного торговельно-економічного університету МОН України, 1987 – 1993 р.

• перекладач в Київському філіалі науково-дослідного технологічного інституту оптичного приладобудування, 1982 – 1987 р.

ОСНОВНІ ПУБЛІКАЦІЇ

НАГОРОДИ ТА ВІДЗНАКИ

• Подяка київського міського голови за багаторічну науково-педагогічну діяльність, вагомий особистий внесок у розвиток національної освіти і науки, високий професіоналізм та з нагоди 60-річчя від дня народження, 2020 р.

• Почесна грамота Київського національного торговельно-економічного університету МОН України за багаторічну плідну працю та вагомий внесок в освітянську справу, 2010 р.

• Почесна грамота Київського національного торговельно-економічного університету МОН України за багаторічну сумлінну працю, вагомий внесок в освітянську справу та з нагоди ювілею, 2010 р.

• Лист подяки Київського національного торговельно-економічного університету МОН України за сумлінну багаторічну працю та з нагоди святкування Міжнародного жіночого дня, 2010 р.

• Почесна грамота Київського національного торговельно-економічного університету МОН України за багаторічну сумлінну працю, 2005 р.

ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ

• Лютий 2020 - стажування у ВНЗ ім.Гетьмана. Факультет міжнародної економіки, кафедра німецької мови.

• підвищення кваліфікації на кафедрі німецької мови ДВНЗ КНЕУ ім. В. Гетьмана, 2009, 2015, 2020 рр.

• навчально-методичний семінар «Викладач-студент: психологічні особливості ефективної взаємодії в процесі навчання», 2017 р.

ДОДАТКОВІ ВИДИ ДІЯЛЬНОСТІ

• Керівник секції німецької мови.

ХОБІ

художня література, український фольклор