Кафедра іноземної філології та перекладу

Михайлова Неля Олексіївна

іноземної філології та перекладу

МИХАЙЛОВА НЕЛЯ ОЛЕКСІЇВНА

старший викладач кафедри іноземної філології та перекладу

e-mail: n.mykhaylova@knute.edu.ua

ІДЕНТИФІКАТОРИ АВТОРА

СФЕРА НАУКОВИХ ІНТЕРЕСІВ

інноваційні методи навчання іноземної мови, розвиток комунікативних навичок студентів, психологічні та мотиваційні аспекти вивчення іноземної мови

ДИСЦИПЛІНИ

«Іноземна мова за професійним спрямуванням», «Іноземна мова спеціальності», «Практичний курс англійської мови»

АКАДЕМІЧНА КВАЛІФІКАЦІЯ

Уманський державний педагогічний інститут імені П.Г.Тичини, 1998 р.

ДОСВІД РОБОТИ

• Старший викладач кафедри іноземної філології та перекладу КНТЕУ, з 2018 року до цього часу.
  • Старший викладач кафедри іноземних мов професійного спрямування, 2005-2017рр.

ОСНОВНІ ПУБЛІКАЦІЇ

ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ

• 2022 р.- Курс “Цифрові інструменти Google для освіти”, Сертифікат про базовий рівень , №GDTfE-03-Б-05277

• Методичні конференції, семінари та тренінги, що організовуються видавництвами Cambridge University Press,  Pearson, National  Geographic Learning,  компанією «Лінгвіст» та освітнім центром  English Teaching Resource Center, 2017-2021 рр.

• 2018 р -Курс підвищення кваліфікації  Advanced Intensive при Першому Кембріджському освітньому центрі ( Certificate of completion-96 год.).

• 2017р. - Національна академія педагогічних наук України ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» (Центральний інститут післядипломної педагогічної освіти). Свідоцтво про підвищення кваліфікації СП35830447/1361-17
    Тема:Викладання навчальноїдисципліни «Іноземна мова (за проф.спрямуванням)» у підготовці фахівців із спеціальністю «Туризм», 210 год.

• Стажування у Національній академії педагогічних наук України ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» (Центральний інститут післядипломної педагогічної освіти), 2017р.

ДОДАТКОВІ ВИДИ ДІЯЛЬНОСТІ

Член Міжнародної асоціації викладачів англійської мови як іноземної, Україна (IATEFL).

ХОБІ

подорожі, психологія, сучасне мистецтво