Кафедра іноземної філології та перекладу

Харик Оксана Вікторівна

іноземної філології та перекладу

ХАРИК ОКСАНА ВІКТОРІВНА

викладач кафедри іноземної філології та перекладу

e-mail: o.kharyk@knute.edu.ua

ІДЕНТИФІКАТОРИ АВТОРА

СФЕРА НАУКОВИХ ІНТЕРЕСІВ

актуальні проблеми лінгвістики, когнітивна лінгвістика, ономастика, когнітивна термінологія, застосування сучасних технологій та інтерактивних методів навчання іноземних мов

ДИСЦИПЛІНИ

«Латинська мова», «Друга іноземна мова (французька)»

АКАДЕМІЧНА КВАЛІФІКАЦІЯ

• З листопада 2019 року навчається в аспірантурі Інституту мовознавства ім. О. О. Потебні НАН України, спеціальність – 035 «Філологія», предметний напрямок – загальне мовознавство.
  • магістр філології, філолог-дослідник, викладач вищого навчального закладу (давньогрецька, латинська, французька мови); ОС «магістр», Київський національний університет імені Тараса Шевченка, 2016 р.

ДОСВІД РОБОТИ

• викладач кафедри іноземної філології та перекладу, з лютого 2017 р. до цього часу.
  • старший лаборант кафедри загального мовознавства, класичної філології та неоелліністики Інституту філології Київського національного університету імені Тараса Шевченка, жовтень 2016 року – серпень 2019 року.
  • учитель латинської та грецької мов Медичної гімназії №33 м. Києва, 2013-2015 рр.

ОСНОВНІ ПУБЛІКАЦІЇ

1. Харик О. В. Актуалізація опозиції «свій – чужий» у дискурсі Страбона/ О. Харик// Мовні і концептуальні картини світу. – Київ: ВПЦ «Київський університет», 2013. – Вип. 46 (Частина 4). – 221-228 с.
  2. Харик О. В. Епонімічна складова медичної термінології/ О. Харик// Мовні і концептуальні картини світу. – Київ: ВПЦ «Київський університет», 2015. – Вип. 53 (Частина 2). – 330-335 с.
  3. Харик О. В. Метафорична номінація в кардіологічній термінології (на матеріалі латинськомовних анатомічних термінів)/ О. Харик// Studia Linguistica. – Київ: Видавництво «ЛОГОС», 2017. – Вип. X. – 106-117 с.
  4. Циганок О. М., Харик О. В. ЛАТИНСЬКА МОВА. Збірник текстів і завдань для самостійної роботи студентів. – Київ: КНТЕУ, 2019. – ст. 42.

ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ

• У жовтні 2022 року успішно завершила курси від Академії цифрового розвитку «Цифрові інструменти Google для освіти»: базовий рівень (1 кредит ECTS), середній рівень (0,5 кредиту ECTS), поглиблений рівень (0,5 кредиту ECTS).
  • У період з 15.02.2021 по 18.03.2021 року пройшла дистанційне стажування при кафедрі загального мовознавства, класичної філології та неоелліністики Інституту філології Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Індивідуальний план за програмою стажування виконано у повному обсязі, загальною кількістю 3 кредити (90 годин аудиторної роботи, у т.ч. дистанційно).
  • З 9 січня до 23 лютого 2018 року пройшла курси підвищення кваліфікації при Київському національному університеті імені Тараса Шевченка з питань основ нормативно-правового забезпечення діяльності вищих навчальних закладів, охорони праці та техніки безпеки, пожежної безпеки, цивільної оборони, обліку матеріальних цінностей, а також останніх змін у сфері освіти.

ХОБІ

подорожі, туризм, активний відпочинок, театр

остання редакція 26.02.2024