Кафедра іноземної філології та перекладу

Хміль Оксана Олександрівна

іноземної філології та перекладу

ХМІЛЬ ОКСАНА ОЛЕКСАНДРІВНА

Викладач кафедри іноземної філології та перекладу

e-mail: o.khmil@knute.edu.ua

ІДЕНТИФІКАТОРИ АВТОРА

Аcademia.edu

Social Science Research Network (SSRN)

СФЕРА НАУКОВИХ ІНТЕРЕСІВ

сучасні методики викладання іноземної мови, розвиток комунікативно-дискусійних умінь студентів

ДИСЦИПЛІНИ

Іноземна мова за професійним спрямуванням (англійська), Іноземна мова спеціальності (англійська), Теорія і практика перекладу.

АКАДЕМІЧНА КВАЛІФІКАЦІЯ

• викладач кафедри іноземної філології та перекладу Київського національного торговельно-економічного університету МОН України, з 2019 р. до цього часу.

ДОСВІД РОБОТИ

• викладач Центру підготовки до ЗНО Київського національного торговельно-економічного університету МОН України, 2018 - 2020 рр..
  • старший викладач кафедри англійської мови технічного спрямування № 1 Національного технічного університету України  «КПІ», 2002 - 2008 рр..

ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ

• ДВНЗ Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана, факультет міжнародної економіки і менеджменту,  кафедри іноземних мов і міжкультурної комунікації, 2021 р.
  • Навчально-методичні семінари та конференції, що організовуються видавництвом CambridgeUniversityPress, Pearson, National  GeographicLearning,  компанією «Лінгвіст» та освітнім центром  EnglishTeachingResourceCenter.

ХОБІ

подорожі, інтелектуальні ігри, сучасне мистецтво

остання редакція 07.09.2023