Кафедра іноземної філології та перекладу

Ювковецька Юлія Олександрівна

іноземної філології та перекладу

ЮВКОВЕЦЬКА ЮЛІЯ ОЛЕКСАНДРІВНА

доцент кафедри іноземної філології та перекладу ДТЕУ від 10 жовтня 2022р. (диплом АД №011333)

e-mail: y.yuvkovetska@knute.edu.ua

ІДЕНТИФІКАТОРИ АВТОРА

Наукові профілі у міжнародних наукометричних базах даних:

СФЕРА НАУКОВИХ ІНТЕРЕСІВ

Сучасні методики викладання іноземної мови, зокрема, професійного спрямування, використання новітніх технологій у викладанні іноземних мов, дистанційне навчання, міжкультурна комунікація.

ДИСЦИПЛІНИ

«Іноземна мова за професійним спрямуванням (англійська мова)», «Іноземна мова спеціальності (англійська мова)».

АКАДЕМІЧНА КВАЛІФІКАЦІЯ

• кандидат філософських наук, на базі Національного педагогічного університету імені Драгоманова захистила дисертацію «Соціо-культурна еволюція реклами у ХХ столітті» і отримала звання кандидати філософських наук, 2015 р.

ДОСВІД РОБОТИ

• доцент кафедри іноземної філології та перекладу, Державний торговельно-економічний університет, 2017 р.
  • старший викладач кафедри сучасних європейських мов, Київський національний торговельно-економічний університет, 2016 р.
  • викладач, Київський національний торговельно-економічний університет, 2006 р.
  • закінчила Київський національний лінгвістичний університет; спеціальність: філологія, переклад ( англійська, німецька та французька мови), 2004 р.

ОСНОВНІ ПУБЛІКАЦІЇ

ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ

• Цифрові інструменти Google для освіти, ТОВ "АКАДЕМІЯ ЦИФРОВОГО РОЗВИТКУ" онлайн курс: базовий- 03-16.10.2022 – 30 год; середній- 17-23.10.2022 – 15 год; погиблений – 24-30.10.2022 – 15 год.- сертифікати.
  • Успішно пройшла міжнародне стажування 2022 році ( 180 годин) в ISMA University of Applied Sciencies ( Riga, Latvia).
  • Пройшла наукове стажування у Житомирському державному університеті імені Івана Франка у 2021 році.
  • Успішно пройшла стажування у Київському національному економічному університеті імені Вадима Гетьмана на кафедрі іноземних мов і міжкультурної комунікації, 2017 р.

ДОДАТКОВІ ВИДИ ДІЯЛЬНОСТІ

• Членство у “English Speaking Union: London, London,  UA”, з 2020 р. до цього часу.
  • Членство у “Oxford Teachers’ Club”, з 2021 р. до цього часу.
  • Відповідальна за профорієнтаційну роботу кафедри.
  • Керує науковим студентським клубом „ Science and Research Club”.
  • Відповідальна за ведення сторінок в соц. мережах кафедри.

ХОБІ

кулінарія, читання, подорожі, перегляд фільмів

остання редакція 07.09.2023