Кафедра іноземної філології та перекладу

іноземної філології та перекладу

КУШМАР ЛЕСЯ ВІКТОРІВНА

кандидат філологічних наук, доцент
доцент кафедри іноземної філології та перекладу

гарант освітньої програми початкового рівня вищої освіти «Філологія»

e-mail: l.kushmar@knute.edu.ua

ІДЕНТИФІКАТОРИ АВТОРА

СФЕРА НАУКОВИХ ІНТЕРЕСІВ

проблеми концептуального світогляду, мовної картини світу, асоціативного та лексичного значень

ДИСЦИПЛІНИ

«Англійська мова професійного спрямування», «Практичний курс англійської мови», «Теорія та практика перекладу».

АКАДЕМІЧНА КВАЛІФІКАЦІЯ

• доцент кафедри іноземної філології та перекладу, 2019 р.
  • кандидат філологічних наук, 10.02.01 «Українська мова", тема дисертаційного дослідження: «Лексика економічної сфери у мовній картині світу українців», 2011 р.

ДОСВІД РОБОТИ

• доцент кафедри іноземної філології та перекладу Київського національного торговельно-економічного університету МОН України, з 2018 р. і до цього часу.
  • доцент кафедри іноземних мов Державного університету інфраструктури та технологій, 2014 – 2018 рр.
  • старший викладач кафедри іноземних мов Державного університету інфраструктури та технологій, 2011 – 2014 рр.

ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ

• Онлайн курс «Зміцнення викладання та організаційного управління в університетах», 2021 р.
  • Онлайн курс «Англійська для медіаграмотності», 2020 р.
  • Пряшівський університет, м. Пряшів, Словацька республіка: «Стратегічне партнерство України з ЄС у сфері освіти та науки», 2019 р.
  • ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана», 2019 р.
  • Люблінський науково-технологічний парк та Університет Марії Кюрі-Склодовської, місто Люблін, Республіка Польща, 2017 р.
  • Житомирський державний університет імені Івана Франка, 2014 р.

ДОДАТКОВІ ВИДИ ДІЯЛЬНОСТІ

• Член Міжнародної асоціації викладачів англійської мови як іноземної в Україні (IATEFL в Україні) (з 2018 р)
  • Членсто в редколегії Міжнародного наукового журналу «International Linguistics Research».

ХОБІ

подорожі, читання, спорт