Кафедра іноземної філології та перекладу

Боровик Катерина Юріївна

іноземної філології та перекладу

БОРОВИК КАТЕРИНА ЮРІЇВНА

Старший викладач кафедри іноземної філології та перекладу

e-mail: k.borovyk@knute.edu.ua

ІДЕНТИФІКАТОРИ АВТОРА

СФЕРА НАУКОВИХ ІНТЕРЕСІВ

Інноваційні методи викладання іноземної мови, впровадження сучасних освітніх методик

ДИСЦИПЛІНИ

«Друга іноземна мова (польська)»

ДОСВІД РОБОТИ

Старший викладач кафедри іноземної філології та перекладу Київського національного торговельно-економічного університету, 2019 р. до цього часу.

Викладач кафедри іноземної філології та перекладу Київського національного торговельно-економічного університету, 2017 – 2019 рр.

ОСНОВНІ ПУБЛІКАЦІЇ

1. Збірник завдань і вправ для самостійної роботи студентів / авт. К.Ю. Боровик; КНТЕУ, Каф. Іноземної філології та перекладу. – Київ: КНТЕУ, 2018. – 39с.
  2. Збірник вправ і текстів для самостійної роботи студентів / авт. К.Ю. Боровик; КНТЕУ, Каф. Іноземної філології та перекладу. – Київ: КНТЕУ, 2018. – 37с.
  3. Програма та Робоча програма дисципліни «Друга іноземна мова (польська)». КНТЕУ, 2019. – 44с.
  4. Базовий курс польської мови = Podstawowy Kurs Języka Polskiego : навч. посіб. / К.Ю. Боровик. – К. : Київ. нац. торг.-екон. ун-т, 2019. – 138 с.
  5. Прима В.В., Боровик К.Ю. // Поняття дискурсу як текстової категорії туристичного путівника Науковий вісник міжнародного гуманітарного університету. Серія «Філологія». - № 39/2. – С. 71-72.
  6. Збірник тестових завдань для самостійної роботи студентів / авт. К.Ю. Боровик; КНТЕУ, Каф. Іноземної філології та перекладу. – Київ: КНТЕУ, 2020. – 39с.
  7. Програма дисципліни «Друга іноземна мова (польська)» для ОС «молодший бакалавр». КНТЕУ, 2021. – 9с.

ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ

Пройшла науково-педагогічне стажування з 10 жовтня 2022 по 09 грудня 2022 року у Житомирському державному університеті імені Івана Франка.

КНЕУ імені Вадима Гетьмана кафедра бізнес-лінгвістики, жовтень 2018 року.

ДОДАТКОВІ ВИДИ ДІЯЛЬНОСТІ

Керівник секції польської мови.

ХОБІ

Література, подорожі, іноземні мови.

остання редакція 07.09.2023