Кафедра іноземної філології та перекладу

іноземної філології та перекладу

ДРОЗДОВА ЮЛІЯ ВАЛЕНТИНІВНА

кандидат психологічних наук, доцент,
доцент кафедри іноземної філології та перекладу

член спеціалізованої вченої ради К26.055.04, КНТЕУ

e-mail: y.drozdova@knute.edu.ua

ІДЕНТИФІКАТОРИ АВТОРА

СФЕРА НАУКОВИХ ІНТЕРЕСІВ

психологія освіти, професійне самовизначення особистості, інтерактивне навчання, новітні методи педагогічної взаємодії

ДИСЦИПЛІНИ

«Англійська мова професійного спрямування»,  «Практичний курс англійської мови», «Вступ до перекладознавства», «Crisis Psychology», «Business Psychology»

АКАДЕМІЧНА КВАЛІФІКАЦІЯ

• отримання вченого звання доцента, 2020 р.
  • доцент кафедри іноземної філології та перекладу, 2017 р.
  • кандидат психологічних наук, 19.00.10 «Організаційна психологія;економічна психологія», тема дисертації: «Психологічні особливості професійного самовизначення майбутніх фахівців торговельного підприємництва", 2015 р.
  • вчитель англійської мови (ОС «спеціаліст»), Київський національний педагогічний університет ім. М.П. Драгоманова, 2002 р.

ДОСВІД РОБОТИ

• доцент кафедри іноземної філології та перекладу Київського національного торговельно-економічного університету, з 2019 р. до цього часу.
  • старший викладач кафедри сучасних європейських Київського національного торговельно-економічного університету, 2016 – 2017 рр.
  • викладач кафедри сучасних європейських Київського національного торговельно-економічного університету, 2015 – 2016 рр.
  • викладач Центру ділової іноземної мови Київського національного торговельно-економічного університету, 2010 – 2015 рр.
  • викладача англійської мови кафедри романо-германської філології Київського славістичного університету, 2001 – 2010 рр.

ОСНОВНІ ПУБЛІКАЦІЇ

НАГОРОДИ ТА ВІДЗНАКИ

• Лист подяки Київського національного торговельно-економічного університету за сумлінну працю, високий професіоналізм, досягнуті успіхи в науково-педагогічній діяльності, 2018 р.
  • Почесна грамота Київського національного торговельно-економічного університету за високі результати в рейтингу «Викладач очима студентів», 2017 р.
  • Почесна грамота Київського національного торговельно-економічного університету за сумлінну працю, високий професіоналізм, досягнуті успіхи в науково-педагогічній діяльності, 2016 р.

ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ

• Онлайн тренінг «Експерт з акредитації освітніх програм», Національне агентство із забезпечення якості вищої освіти, 2021р.
  • Участь у програмі Erasmus+ Staff Mobility Programme, університет Центрального Ланкаширу, м.Престон, Великобританія, 2019 р.
  • міжнародне стажування «Стратегічне партнерство України з ЄС у сфері освіти та науки», м. Пряшев, Словаччина, 2019 р.
  • Навчально-методичні семінари в рамках співпраці КНТЕУ з IATEFL Ukraine, Brithish Council, Cambridge University Press, Dinternal Education, 2017 р.,2018 р., 2019 р., 2020 р.
  • Навчально-демонстраційна сесія «Інноваційні методи викладання, навчання й менеджменту:новітні світові та європейські практики», 2016 р.
  • Стажування у КНЕУ ім.В.Гетьмана за темою «Іноземна мова за професійним спрямуванням», 2016 р.

ДОДАТКОВІ ВИДИ ДІЯЛЬНОСТІ

• Член громадської організації “Українське відділення Міжнародної асоціації викладачів англійської мови як іноземної IATEFL Ukraine.
  • Член Української асоціації організаційних психологів та психологів праці УАОППП.
  • Член Європейської асоціації European Association of Work and Organizational Psychology EAWOP.

ХОБІ

література, спорт