Кафедра іноземної філології та перекладу

Тригуб Інна Петрівна

іноземної філології та перекладу

ТРИГУБ ІННА ПЕТРІВНА

Старший викладач іноземної філології та перекладу

e-mail: i.tryhub@knute.edu.ua

ІДЕНТИФІКАТОРИ АВТОРА

СФЕРА НАУКОВИХ ІНТЕРЕСІВ

використання інформаційних технологій у процесі навчання іноземній мові, використання мультимедіа у навчанні іноземним мовам

ДИСЦИПЛІНИ

«Іноземна мова за професійним спрямуванням», «Іноземна мова спеціальності»

ДОСВІД РОБОТИ

• Старший викладач кафедри іноземної філології та перекладу Київського національного торговельно-економічного університету, з 2018 до цього часу.
  • Старший викладач англійської мови у  Національному університеті харчових технологій, з 1999 по 2018 р.р.

ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ

З метою підвищення кваліфікації пройшла стажування у ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана». 01.10.2019- 01.11.2019.

Регулярно відвідує  методичні конференції та семінари, що організовуються видавництвом Cambridge University Press, Pearson, National  Geographic Learning, та компанією «Лінгвіст».

ХОБІ

читання, інтелектуальні ігри, подорожі, туризм

остання редакція 26.02.2024