Кафедра іноземної філології та перекладу

Шкорубська Юлія Євгеніївна

іноземної філології та перекладу

ШКОРУБСЬКА ЮЛІЯ ЄВГЕНІЇВНА

Старший викладач кафедри іноземної філології та перекладу

e-mail: y.shkorubska@knute.edu.ua
            juliashkorubskaya@hotmail.com

ІДЕНТИФІКАТОРИ АВТОРА

SOCIAL SCIENCE RESEARCH NETWORK (SSRN)

СФЕРА НАУКОВИХ ІНТЕРЕСІВ

психолого-педагогічне забезпечення особистісно-орієнтованої освіти, інноваційні методи викладання іноземних мов, дистанційна освіта, онлайн-навчання

ДИСЦИПЛІНИ

“Англійська мова професійного спрямування”,  “Англійська мова спеціальності", “Ділова англійська мова"

АКАДЕМІЧНА КВАЛІФІКАЦІЯ

Херсонський Державний Університет, Магістр, 2003 р.

ДОСВІД РОБОТИ

• з 2020 р. – старший викладач Кафедри іноземної філології та перекладу

• 2012 - 2020 рр. – викладач Кафедри іноземної філології та перекладу

• 2009 - 2012 рр. – досвід успішної роботи на посаді спеціаліста, координатора Відділу міжнародних зв’язків КНТЕУ.

ОСНОВНІ ПУБЛІКАЦІЇ

• Методичні рекомендації з англійської мови для студентів спеціальності «Менеджмент», спеціалізацій «Готельно-ресторанна справа», «Готельно-ресторанний менеджмент», ОС «бакалавр» (2019 р.).
  • Стаття «Термін «Туризм» як об’єкт лінгвістичних досліджень в умовах глобалізації» (співавторство, 2018 р.).
  • Навчальний посібник «English of Economic Cybernetics» («Англійська мова економічної кібернетики») для студентів напряму підготовки «Економічна кібернетика» та «Програмна інженерія», КНТЕУ, 2016-2017 рр. (співавторство).
  • Тези доповідей «Майстерність викладача у викладанні англійської мови» (2016 р.),  «Проблеми та перспективи використання інформаційних комп’ютерних технологій в навчанні іноземній мові» (2015 р.), «Міжкультурна компетенція у вивченні іноземної мови» (2015 р.),  «Мотивація студентів немовних спеціальностей до вивчення іноземних мов» (2014 р.), «Лінгвокраєнознавчий аспект навчання іноземної мови» (2014 р.), «Особливості навчання іншомовного писемного мовлення» (2013 р.).
  • Навчально-методичне видання «Збірник лексико-граматичних тестів для студентів  I курсу напряму «Менеджмент готельно-ресторанної справи» (2013 р.).
  • Програми та Робочі програми навчальної дисципліни «Іноземна мова за професійним спрямуванням» для студентів напряму підготовки «Програмна інженерія» ОКР «бакалавр», 2014 р. (співавторство), для студентів напряму підготовки «Економічна кібернетика» та «Програмна інженерія» ОКР «бакалавр», 2016 р. (співавторство), для студентів напряму підготовки «Менеджмент», спеціальності «Менеджмент готельно-ресторанного бізнесу», 2016 р. (співавторство),  для студентів галузі знань «Сфера обслуговування», спеціалізації «Готельно-ресторанна справа», «Готельно-ресторанний менеджмент», ОС «бакалавр», 2017 р. (співавторство), а також Програми та Робочі програми навчальної дисципліни «Іноземна мова спеціальності» для спеціальностей «Менеджмент»/«Готельно-ресторанна справа», спеціалізаціЇ «Готельно-ресторанна справа», «Готельно-ресторанний менеджмент», ОС «бакалавр», 2018 р.

ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ

• Стажування з практичної психології (01-30 червня, 2019 р./сертифікат), Академія сучасної психології Інституту аналітичних досліджень і сучасної освіти.
  • Стажування (2013/2019 рр.), Київський національний економічний університет ім. Вадима Гетьмана, Кафедра Іноземних Мов, Факультет Міжнародної Економіки і Менеджменту.
  • Підвищення кваліфікації на навчальних семінарах (2003/2009/2015/2016 рр., м. Київ / м. Харків). Має сертифікати (35/40/35/35 годин навчальної програми). Всеукраїнські Читання з питань психолого-педагогічного забезпечення особистісно-орієнтованої освіти на засадах Гуманної Педагогіки.                       Організатори: Міжнародний Центр Гуманної Педагогіки,  Всеукраїнська культурно-освітня асоціація Гуманної Педагогіки, Науково-методичний центр практичної психології і соціальної роботи НАПН України, Інститут психології ім. Г.С. Костюка НАПН України, Інститут проблем виховання НАПН України та Національний педагогічний університет ім. М.П. Драгоманова. За сприяння Міністерства освіти і науки України.
  • Склала іспит TOEFL (Test of English as a Foreign Language), 2007 р., м. Одеса. Має сертифікат.
  • Регулярно бере участь у міжнародних та всеукраїнських форумах, конференціях, міжвузівських науково-методичних семінарах та тренінгах з англійської мови, педагогіки, психології (Pearson, Cambridge University Press, компанія «Лінгвіст», освітній центр  English Teaching Resource Center, National Geographic Learning and English Language Teaching, Кафедра психології КНТЕУ). Має сертифікати.

ДОДАТКОВІ ВИДИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наставництво академічних груп КНТЕУ, організація та підготовка студентів до олімпіад, круглих столів та конференцій, виконання письмових перекладів за завданням Ректорату, Відділу міжнародних зв’язків, Відділу аспірантури та докторантури, випускових кафедр КНТЕУ, рецензування англомовних магістерських програм, допомога з профорієнтаційною діяльністю.

ХОБІ

Педагогіка, психологія, інновації (наука і техніка, дослідження космосу), футуристичний дизайн (архітектура, автомобілі), мистецтво, малювання, література, музика, подорожі, спорт.

остання редакція 26.02.2024