Кафедра іноземної філології та перекладу

Магден Оксана Григорівна

іноземної філології та перекладу

МАГДЕН ОКСАНА ГРИГОРІВНА

старший викладач кафедри іноземної філології та перекладу

e-mail: o.mahden@knute.edu.ua

ІДЕНТИФІКАТОРИ АВТОРА

СФЕРА НАУКОВИХ ІНТЕРЕСІВ

інноваційні методи викладання іноземних мов, використання сучасних технологій у навчальному процесі

ДИСЦИПЛІНИ

“Іноземна мова за професійним спрямуванням (англійська)”, "Іноземна мова спеціальності (англійська) ", “Практичний курс першої іноземної мови (англійська)”.

АКАДЕМІЧНА КВАЛІФІКАЦІЯ

• Київський державний педагогічний інститут іноземних мов, спеціальність «Іноземні мови (дві мови)», кваліфікація спеціаліст, вчитель англійської та французької мов, 1989 – 1994 рр.

ДОСВІД РОБОТИ

• старший викладач кафедри іноземних мов та перекладу Київського національного торговельно-економічного університету, 2019 р. до цього часу.
  • старший викладач кафедри романо-германських мов Національної академії Служби безпеки України, 2009 – 2019 рр.
  • старший викладач кафедри іноземних мов Академії праці і соціальних відносин Федерації професійних спілок України, 1994 – 2009 рр.

ОСНОВНІ ПУБЛІКАЦІЇ

• Навчальний посібник з граматики англійської мови для студентів І-ІІ курсів неспеціальних факультетів. / Назаренко Н.М., Магден О.Г. – К.: АПСВ, 2005. – 98 с.
  • Навчальний посібник з граматики англійської мови для студентів ІІІ курсів неспеціальних факультетів. / Назаренко Н.М., Магден О.Г. – К.: АПСВ, 2005. – 82 с.
  • Назаренко Н.М., Магден О.Г. Навчальний посібник з граматики англійської мови для студентів І-ІІ курсів неспеціальних факультетів. (Видання друге, доповнене і перероблене) / Назаренко Н.М., Магден О.Г. – К.: АПСВ, 2005. – 129 с.
  • Supplementary Reading for Law Students /Магден О.Г., Назаренко Н.М. – К.: АПCВ, 2006. – 96 с.
  • Збірник текстів для читання та розвитку зв’язного мовлення з теми “Україна”. Навчально-методичний посібник для студентів ІІІ курсів // Укл.: Магден О.Г, Назаренко Н.М. – К., 2004. – 60 с.

НАГОРОДИ ТА ВІДЗНАКИ

• Подяка НА СБ України «За сумлінне ставлення до виконання посадових обов’язків», 2016р.
  • Подяка МОІНУ «За багаторічну сумлінну працю», 2017р.

ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ

• Курс «Цифрові інструменти Google для освіти», Академія цифрового розвитку.
    Сертифікат №GDTfE-03-Б-05867 (Базовий рівень) дата видачі 16 жовтня 2022р. (30 годин)
    Сертифікат №GDTfE-03-C-01395 (Середній рівень) дата видачі 23 жовтня 2022р. (15 годин)
    Сертифікат №GDTfE-03-П-00692 (Поглиблений рівень) дата видачі 30 жовтня 2022р. (15 годин)

• Курси підвищення кваліфікації ICELT на базі Національного університету оборони ім. І.Черняховського, вересень 2012 р. – червень 2013 р.

• Стажування на кафедрі теорії та практики перекладу з англійської мови Інституту філології Київського національного університету імені Тараса Шевченка, жовтень – листопад 2018 р.

ХОБІ

сучасна література