Кафедра іноземної філології та перекладу

Мірочник Віра Вадимівна

іноземної філології та перекладу

МІРОЧНИК ВІРА ВАДИМІВНА

Викладач кафедри іноземної філології та перекладу

e-mail: v.mirochnyk@knute.edu.ua

ІДЕНТИФІКАТОРИ АВТОРА

СФЕРА НАУКОВИХ ІНТЕРЕСІВ

використання інформаційних технологій у процесі навчання іноземній мові, використання мультимедіа у навчанні іноземним мовам

ДИСЦИПЛІНИ

«Іноземна мова за професійним спрямуванням», «Іноземна мова спеціальності»

ДОСВІД РОБОТИ

• Викладач кафедри іноземної філології та перекладу Київського національного торговельно-економічного університету, з 2019 до цього часу
  • Старший викладач англійської мови Національному університеті харчових технологій, з 2005 по 2018 р.р.

ОСНОВНІ ПУБЛІКАЦІЇ

Розробила та видала:
1. English for InformationTechnologies. Навчальний посібник – К.: ТОВ “ПанТот”, 2014. – 188 с.
2. Англійська мова. Навчальний посібник для підготовки до вступного іспиту з англійської мови для здобуття ступеня магістра технічних та технологічних спеціальностей. Електронний ресурс. К: НУХТ, 2016. – 140 с.

ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ

З метою підвищення кваліфікації регулярно відвідує  методичні конференції та семінари, що організовуються видавництвом CambridgeUniversityPress, Pearson, National  GeographicLearning, та компанією «Лінгвіст».

ХОБІ

подорожі, туризм