Кафедра іноземної філології та перекладу

Кривенко Оксана Володимирівна

іноземної філології та перекладу

КРИВЕНКО ОКСАНА ВОЛОДИМИРІВНА

старший викладач кафедри іноземної філології та перекладу

e-mail:  o.kryvenko@knute.edu.ua

ІДЕНТИФІКАТОРИ АВТОРА

Google Scholar

СФЕРА НАУКОВИХ ІНТЕРЕСІВ

Дослідження семантико-стилістичних проблем перекладу фахових текстів; застосування інтерактивних методів у викладанні іноземних мов.

ДИСЦИПЛІНИ

Практичний курс першої іноземної мови (англійська)
Практика перекладу (англійська)
Переклад комерційної документації (англійська)
Іноземна мова за професійним спрямуванням (англійська)

АКАДЕМІЧНА КВАЛІФІКАЦІЯ

• філолог, перекладач англійської та французької мов (ОС «спеціаліст»), Київський національний лінгвістичний університет, 2006р.
  • викладач англійської мови; вчитель французької мови та зарубіжної літератури, (ОС «магістр»), Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова, 2010р.

ДОСВІД РОБОТИ

• вчитель англійської мови в середній загальноосвітній школі I – III ступенів № 132, 2005 – 2008 рр.

• викладач англійської мови кафедри іноземних мов та перекладу  Академії адвокатури України, 2008 – 2017 рр.

• викладач кафедри іноземної філології та перекладу Київського національного торговельно-економічного університету МОН України, 2017 - 2019 рр.

• старший викладач кафедри іноземної філології та перекладу Київського національного торговельно-економічного університету МОН України, з 2019 р. до цього часу.

ОСНОВНІ ПУБЛІКАЦІЇ

ResearcherID

ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ

• стажування у КНЕУ імені В. Гетьмана на кафедрі іноземних мов і міжкультурної комунікації, 2018 р..
  • конференції, семінари, форуми, тренінги, які були організовані освітніми компаніями «Dinternal Education», «Лінгвіст», видавництвами «Pearson»,  «Cambridge University Press»,  командою проекту  Lingva.Skills, Студією освіти для викладачів (СОВа), 2017 – 2020 рр.

ДОДАТКОВІ ВИДИ ДІЯЛЬНОСТІ

Член Міжнародної асоціації викладачів англійської мови як іноземної в Україні (IATEFL в Україні) з 2019 р. до цього часу.

ХОБІ

література, бальні танці