Кафедра правового забезпечення безпеки бізнесу

правового забезпечення безпеки бізнесу

НІКІТЕНКО ВІКТОР МИКОЛАЙОВИЧ

кандидат юридичних наук,
доцент кафедри правового забезпечення безпеки бізнесу

e-mail: v.nikitenko@knute.edu.ua

ІДЕНТИФІКАТОРИ АВТОРА

Orcid

Webofscience

СФЕРА НАУКОВИХ ІНТЕРЕСІВ

кримінальне право та процес, доказування у кримінальному провадженні, проблеми протидії злочинності проти правосуддя та у сфері службової діяльності, правосуддя, захист прав учасників процесу.

ДИСЦИПЛІНИ

кримінальне процесуальне право, криміналістика, школа прикладної юриспруденції.

АКАДЕМІЧНА КВАЛІФІКАЦІЯ

кандидат юридичних наук, 12.00.08 «Кримінальне право та кримінологія; кримінально-виконавче право», тема дисертації: «Кримінальна відповідальність за фальсифікацію доказів», 2018 р.

юрист, правознавство (ОС "спеціаліст"), Національна академія внутрішніх справ України, 2002 р.

військовий інженер електронної техніки, автоматизовані системи управління, Київське вище військове інженерне училище зв’язку ім. М.І. Калініна, 1985 р.

ДОСВІД РОБОТИ

доцент кафедри правового забезпечення безпеки бізнесу Київського національного торговельно-економічного університету, з 2019 р. до цього часу.

старший викладач правознавства кафедри соціально-гуманітарних дисциплін Національного університету фізичного виховання і спорту України, з 2016 р.

ОСНОВНІ
ПУБЛІКАЦІЇ
НАГОРОДИ ТА ВІДЗНАКИ

Почесна грамота Інституту держави і права імені В.М. Корецького НАН України, 2019 р.

Відомчі нагороди Міністерства внутрішніх справ України, 2002-2008 рр.

Відомчі нагороди Міністерства оборони України 2007 р., 2016 р.

ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ

Науково-педагогічне стажування з юридичних наук «Legal education in Ukraine and EU countries: challenges and ways of improving» (Республіка Польща, м. Влоцлавек), 2020 р.

Дочірне підприємство «Юрнаукацентр» при Інституті держави і права імені В.М. Корецького НАН України, 2020 р.

Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова за програмою «Інноватика                               у викладанні правознавчих дисциплін», свідоцтво про підвищення кваліфікації 12СС                               № 02125295/043549-17, 2017 р.

ДОДАТКОВІ ВИДИ ДІЯЛЬНОСТІ

Служба в Збройних силах та органах внутрішніх справ України, 1980-2008 рр.

Юрисконсульт, з 2016 р.

Член редакційної колегії наукового фахового журналу «Юридична наука» (засновник – ВНЗ «Національна академія управління», м. Київ), з 2019 р.

ХОБІ

подорожі, риболовля, читання.