Кафедра правового забезпечення безпеки бізнесу

правового забезпечення безпеки бізнесу

ЗАХАРЧУК АНДРІЙ САВОВИЧ

доктор юридичних наук, професор,
професор кафедри правового забезпечення безпеки бізнесу

e-mail: a.zakharchuk@knute.edu.ua

ІДЕНТИФІКАТОРИ АВТОРА

Orcid

Webofscience

СФЕРА НАУКОВИХ ІНТЕРЕСІВ

правове забезпечення економічної безпеки, історія вчень про державу та право, теорія та історія держави та права.

ДИСЦИПЛІНИ

теорія держави та права, історія вчень про державу та право, правознавство

АКАДЕМІЧНА КВАЛІФІКАЦІЯ

професор кафедри правознавства Севастопольського інституту банківської справи Університету банківської справи Національного банку України (м. Київ), 2014 р.

доктор юридичних наук, 12.00.01 «Теорія та історія держави і права; історія політичних і правових вчень», тема дисертації: «Політико-правові аспекти державотворення періоду Центральної Ради», 2010 р.

доцент по кафедрі історії України і соціально-філософських дисциплін з березня 1994 р.
кандидат історичних наук 1991 р., тема дисертації: «Аграрне питання в думський тактиці більшовиків (1906-1914 рр.)», 1991 р.

історик, викладач історії КПРС, історії та суспільствознавства (ОС «спеціаліст»), Київський державний університет ім. Т. Г. Шевченка, 1985 р.

ДОСВІД РОБОТИ

професор кафедри правового забезпечення безпеки бізнесу Київського національного торговельно-економічного університету, з 2019 р. до цього часу.

професор кафедри спеціальних юридичних дисциплін Національного університету водного господарства та природокористування, 2018 - 2019 рр.

професор кафедри теорії, історії права і держави та конституційного права Національного університету ДФС України, 2016 - 2018 рр.

професор кафедри економіки та управління Університету банківської справи Національного банку України (м. Київ), 2014 - 2016 рр.

професор кафедри правознавства Севастопольського інституту банківської справи Університету банківської справи Національного банку України (м. Київ), 2010 - 2014 рр.

аспірант, асистент, старший викладач, доцент, завідувач кафедри державно-правових дисциплін, декан юридичного факультету Сумського національного аграрного університету, 1987 - 2010 рр.

асистент кафедри історії КПРС і наукового комунізму Сумської філії Харківського сільськогосподарського інституту ім. В. Докучаєва, 1985 - 1987 рр.

ОСНОВНІ
ПУБЛІКАЦІЇ
НАГОРОДИ ТА ВІДЗНАКИ

Грамота ректора Університету банківської справи, Національного банку України за сумлінну працю, значний особистий внесок у забезпечення підготовки висококваліфікованих фахівців для фінансово-кредитних установ, вагомі трудові здобутки, високий професіоналізм і з нагоди Дня працівника освіти, 2016 р.

Диплом лауреата конкурсу «Кращий викладач Університету банківської справи Національного банку України (м. Київ)», 2015 р.

Подяка ректора Сумського національного аграрного університету за вагомий внесок у підготовку висококваліфікованих фахівців для агропромислового виробництва, впровадження сучасних методів навчання і виховання студентської молоді, 2010 р.

ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ

Університет державної фіскальної служби України, свідоцтво про підвищення кваліфікації, 2017 р.

Університет ім. Мартіна Лютера (Німеччина), 2008 р.

Навчально-науковий інститут післядипломної освіти Національного аграрного університету, свідоцтво про підвищення кваліфікації, 2006 р.

ДОДАТКОВІ ВИДИ ДІЯЛЬНОСТІ

Юрисконсульт, з 2017 р.

ХОБІ

історія, класичне мистецтво, подорожі.

2098
остання редакція 10.05.2023