Кафедра правового забезпечення безпеки бізнесу

правового забезпечення безпеки бізнесу

ШВЕДОВА ГАННА ЛЕОНІДІВНА

кандидат юридичних наук, доцент
доцент кафедри правового забезпечення безпеки бізнесу

e-mail: g.shvedova@knute.edu.ua

ІДЕНТИФІКАТОРИ АВТОРА

Orcid

СФЕРА НАУКОВИХ ІНТЕРЕСІВ

кримінальне право, кримінологія, проблеми запобігання службовій злочинності в Україні.

ДИСЦИПЛІНИ

кримінальне право, кримінальне право і процес.

АКАДЕМІЧНА КВАЛІФІКАЦІЯ

кандидат юридичних наук, 12.00.08 – кримінальне право, кримінологія; кримінально-виконавче право тема дисертації: «Корупція (політико-кримінологічне дослідження), 2013 р.

юрист, правознавство (ОС «Спеціаліст») Миколаївський гуманітарний інститут Українського державного морського технічного університету, 2001р.

ДОСВІД РОБОТИ

доцент кафедри правового забезпечення безпеки бізнесу Київського національного торгівельно-економічного університету, з 2017 по теперішній  час.

завідувач кафедри цивільного та кримінального права і процесу Чорноморського національного університету ім. П. Могили, 2014 -2017 рр.

ОСНОВНІ
ПУБЛІКАЦІЇ
НАГОРОДИ ТА ВІДЗНАКИ

Подяка від МОН України за сумлінну працю, високий професіоналізм, досягнуті успіхи в науково-педагогічній діяльності, 2014 р.

ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ

Центр підвищення кваліфікації НУ Харківська юридична академія ім.Ярослава Мудрого за сприянням ОБСЕ, 2018 р.

ДОДАТКОВІ ВИДИ ДІЯЛЬНОСТІ

Громадська діяльність: Всеукраїнська громадська організація «Асоціація кримінального права» 2017 р.

ХОБІ

подорожі, спорт, сучасне мистецтво.

остання редакція 10.05.2023
Каріна