Кафедра правового забезпечення безпеки бізнесу

правового забезпечення безпеки бізнесу

СИТНІЧЕНКО ОЛЕНА МИХАЙЛІВНА

кандидат юридичних наук,
доцент кафедри правового забезпечення безпеки бізнесу

e-mail: o.sytnichenko@knute.edu.ua

ІДЕНТИФІКАТОРИ АВТОРА

Orcid
Webofscience

СФЕРА НАУКОВИХ ІНТЕРЕСІВ

правове забезпечення безпеки бізнесу, інформаційна безпека,  адміністративне право та процес.

ДИСЦИПЛІНИ

правове забезпечення інформаційної безпеки, кримінальне право,  правознавство.

АКАДЕМІЧНА КВАЛІФІКАЦІЯ

кандидат юридичних наук, 12.00.07 "Адміністративне право і процес; фінансове право; інформаційне право", тема дисертації: " Адміністративно-правові засади діяльності ОВС у сфері санітарного та епідемічного благополуччя населення України ", 2013 р.

юрист, правознавство (ОС "магістр"), Національна академія внутрішніх справ України, 2011 р.

ДОСВІД РОБОТИ

доцент кафедри правового забезпечення безпеки бізнесу Київського національного торговельно-економічного університету, з 2014 р. по теперішній час.

ОСНОВНІ
ПУБЛІКАЦІЇ
НАГОРОДИ ТА ВІДЗНАКИ

Медаль «10 років сумлінної служби», 2014 р.

Почесна грамота Київського національного торговельно-економічного університету МОН України за сумлінну працю, високий професіоналізм, досягнуті успіхи в науково-педагогічній діяльності, 2018 р.

ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ

Стажування у відділі проблем з кримінального права Інституту держави і права                               ім. В.М. Корецького НАН України, 2017 р.

ДОДАТКОВІ ВИДИ ДІЯЛЬНОСТІ

Служба в ОВС з 2004 по 2014 рр. на посадах помічника оперуповноваженого УБНОН та наукового співробітника науково-дослідної лабораторії з проблем експертно-криміналістичного забезпечення діяльності органів внутрішніх справ ННІПФЕКП НАВС. Капітан міліції у запасі.

ХОБІ

подорожі, спорт, читання.