Кафедра правового забезпечення безпеки бізнесу

правового забезпечення безпеки бізнесу

КУЛИНИЧ ОЛЬГА ПАВЛІВНА

кандидат юридичних наук,
доцент кафедри правового забезпечення безпеки бізнесу

гарант освітньо-професійної програми "Правове забезпечення безпеки підприємницької діяльності" першого рівня вищої освіти за спеціальністю 081 Право

e-mail: kulynych@knute.edu.ua

ІДЕНТИФІКАТОРИ АВТОРА

Orcid

СФЕРА НАУКОВИХ ІНТЕРЕСІВ

правові проблеми розвитку сільського господарства й сільських територій.

ДИСЦИПЛІНИ

аграрне право, земельне право, екологічне право, право екологічної безпеки, правознавство

АКАДЕМІЧНА КВАЛІФІКАЦІЯ

кандидат юридичних наук, 12.00.03 "Цивільне право і цивільний процес; сімейне право; міжнародне приватне право", тема дисертації: "Цивільно-правові способи захисту права приватної власності на земельні ділянки ", 2015 р.

юрист, правове забезпечення підприємницької діяльності (ОС "магістр"), Київського університету права Національної академії наук України, 2010 р.

ДОСВІД РОБОТИ

доцент кафедри правового забезпечення безпеки бізнесу Київського національного торговельно-економічного університету, з 2020 р. по теперішній час.

доцент кафедри аграрного, земельного та екологічного права ім. акад. В.З. Янчука Національного університету біоресурсів і природокористування України, 2018-2020 рр.

старший викладач кафедри аграрного, земельного та екологічного права ім. акад. В.З. Янчука Національного університету біоресурсів і природокористування України, 2015-2018 рр.

асистент кафедри аграрного, земельного та екологічного права ім. акад. В.З. Янчука Національного університету біоресурсів і природокористування України,  2012-2015 рр.

ОСНОВНІ
ПУБЛІКАЦІЇ
ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ

Науково-педагогічне стажування в Європейському Університеті Віадріана у Франкфурт-на-Одері, 2020 р.

ННІ післядипломної освіти Національного університету біоресурсів і природокористування України.2016 р.

ХОБІ подорожі, читання

остання редакція 04.04.2021