Кафедра правового забезпечення безпеки бізнесу

правового забезпечення безпеки бізнесу

СУХАЦЬКИЙ РОМАН ПЕТРОВИЧ

кандидат історичних наук,

доцент кафедри правового забезпечення безпеки бізнесу

e-mail: r.sukhatskyj@knute.edu.ua

ІДЕНТИФІКАТОРИ АВТОРА

Orcid
ResearcherID

СФЕРА НАУКОВИХ ІНТЕРЕСІВ

історія держави і права, юридична психологія, підприємницьке право, правове забезпечення безпеки бізнесу.

ДИСЦИПЛІНИ

правознавство, безпека бізнесу.

АКАДЕМІЧНА КВАЛІФІКАЦІЯ

доцент кафедри правового забезпечення безпеки бізнесу, 2021.

юрист, підприємницьке право, ОС «Магістр», Національний університет біоресурсів і природокористування України, 2020 р.

кандидат історичних наук, 07.00.07 історія науки і техніки, тема дисертації «Розвиток радіоелектроніки в Україні (1950-1980-ті роки)», 2012 р.

історик, викладач історії, ОС «Спеціаліст», Черкаський національний університет ім. Б. Хмельницького, 2007 р.

ДОСВІД РОБОТИ

доцент кафедри правового забезпечення безпеки бізнесу Київського національного торговельно-економічного університету, з 2012 р. до цього часу.

викладач кафедри суспільних дисциплін і права Черкаського державного технологічного університету, 2008–2012 рр.

ОСНОВНІ
ПУБЛІКАЦІЇ
НАГОРОДИ ТА ВІДЗНАКИ

Грамота Президії НАН України за монографію, 2016 р.

Почесна грамота Київського національного торговельно-економічного університету МОН України за багаторічну плідну роботу, по підготовці висококваліфікованих кадрів та з нагоди Дня юриста, 2013 р.

Диплом за кращу наукову роботу, представлену молодим вченим на 23-й Міжнародній Кримській конференції CriMiCo 2013, 2013 р.

ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ

Підвищення кваліфікації за програмою «Верховний суд і його завдання у забезпеченні єдності і судової практики», Київський національний торговельно-економічний університет, 2020 р.

Національна академія педагогічних наук України ДВНЗ «Університет менеджменту освіти», підвищення кваліфікації за категорією «Науково-педагогічні працівники університетів, академій, інститутів з проблеми «Викладання юридичних дисциплін у вищій школі»». Свідоцтво про підвищення кваліфікації державного зразка СП 35830447/1663-18, 2018 р.

Навчально-методичний семінар «Особливості розробки навчально-методичного забезпечення дисциплін КНТЕУ», Київський національний торговельно-економічний університет, 2017 р.

Інститут законодавства Верховної Ради України, підвищення кваліфікації в Українській школі законотворчості за напрямком «Законотворча діяльність». Свідоцтво про підвищення кваліфікації державного зразка № 12СПВ 111Б14, 2015 р.

Навчально-методичний семінар «Метод модерації та його використання», Київський національний торговельно-економічний університет, 2015 р.

ДОДАТКОВІ ВИДИ ДІЯЛЬНОСТІ

Член редакційної колегії наукового журналу Вісник ЧДТУ ім. Б. Хмельницького. Серія: історичні науки, з 2019 р. до цього часу.

ХОБІ

військові єдиноборства, футбол, баскетбол.

остання редакція 24.09.2021
Коцюруба Анна Іванівна