Кафедра правового забезпечення безпеки бізнесу

правового забезпечення безпеки бізнесу

ЩЕРБИНА ВІКТОР ІВАНОВИЧ

доктор юридичних наук, професор

професор кафедри правового забезпечення безпеки бізнесу

e-mail: v.sherbina@knute.edu.ua

ІДЕНТИФІКАТОРИ АВТОРА

Orcid

СФЕРА НАУКОВИХ ІНТЕРЕСІВ

порівняльне право, конституційне право, трудове право, соціальна політика і право.

ДИСЦИПЛІНИ

“Школа прикладної юриспруденції”, “Правознавство”

АКАДЕМІЧНА КВАЛІФІКАЦІЯ

професор кафедри трудового права та права соціального забезпечення, 2013 р.

доктор юридичних наук, 12.00.05 «Трудове право; право соціального забезпечення», тема дисертації: "Функції трудового права", 2010 р.

доцент кафедри цивільного та господарського права, 2002 р.

кандидат юридичних наук, 12.0.05 «Трудове право; право соціального забезпечення», тема дисертації: "Дисциплінарна відповідальність державних службовців органів внутрішніх справ", 1998 р.

юрист (ОС «спеціаліст»), Харківський інститут внутрішніх справ, 1994 р.

ДОСВІД РОБОТИ

професор кафедри правового забезпечення безпеки бізнесу Київського національного торговельно-економічного університету за сумісництвом, з 2020 р. до цього часу.

професор кафедри трудового права та права соціального забезпечення Київського національного університету імені Тараса Шевченка МОН України, з 2011 р. до цього часу.

начальник (з 2007 р. – завідуючий) кафедри цивільно-правових дисциплін Академії митної служби України Держмитслужби України, 2000 – 2011 рр.

доцент кафедри митного та адміністративного права Академії митної служби України Держмитслужби України, 1999 – 2000 рр.

викладач кафедри трудового, екологічного та аграрного права Університету внутрішніх справ МВС України, 1997– 1999 рр.

ОСНОВНІ
ПУБЛІКАЦІЇ
НАГОРОДИ ТА ВІДЗНАКИ

Почесна грамота Союзу юристів України за вагомий внесок у розвиток юридичної освіти і науки, 2013 р.

Нагрудний знак Державної митної служби України «За сумлінну службу в митних органах України», 2009 р.

Нагрудний знак Державної митної служби України «Відмінний митник» І-го ступеню, 2008 р.

Подяка Академії митної служби України Держмитслужби України за високий професіоналізм, зразкове виконання службових обов’язків, 2007 р.

Нагрудний знак Державної митної служби України «Відмінний митник» ІІ-го ступеню, 2006 р.

Грамота Академії митної служби України Держмитслужби України за високі досягнення в науковій діяльності й високу результативність у роботі, 2006 р.

Подяка Міського голови м. Дніпропетровська за значний внесок у підготовку високопрофесійних працівників митної галузі, 2001 р.

Диплом Фонду соціального захисту, підтримки і допомоги вченим України та членам їх сімей за ІІІ місце у ІІ обласному міжвузівському конкурсі за найкращі наукові та навчально-методичні видання, 2000 р.

ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ

Перепідготовка у Національному педагогічному університеті ім. М.П. Драгоманова за спеціальністю «Мова і література», 2016-2018 р.

Семінар з підвищення кваліфікації працівників митної служби України з організації правової та претензійно-договірної роботи, 2008 р.

Підвищення кваліфікації в Інституті підвищення кваліфікації Національної юридичної академії України ім. Ярослава Мудрого, 2004 р.

ДОДАТКОВІ ВИДИ ДІЯЛЬНОСТІ

Заступник голови спеціалізованої вченої ради Д 26.001.46 «Трудове право; право соціального забезпечення», з 2012 р. до цього часу.

Член спеціалізованої вченої ради К 11.737.02 «Господарське право; господарсько-процесуальне право», з 2016 р. до цього часу.

Заступник головного редактора наукового журналу «Соціальне право», 3 2016 р. до цього часу.
Член редакційної колегії наукового журналу «Правова позиція», з 2015 р. до цього часу.

ХОБІ

подорожі, садівництво, збирання стародруків.

2065
остання редакція 27.09.2023