Кафедра правового забезпечення безпеки бізнесу

ПОДІЛЬЧАК ОЛЬГА МИКОЛАЇВНА

правового забезпечення безпеки бізнесу

ПОДІЛЬЧАК ОЛЬГА МИКОЛАЇВНА

кандидат юридичних наук, доцент кафедри
правового забезпечення безпеки бізнесу

e-mail:  o.podilchak@knute.edu.ua

ІДЕНТІФІКАТОРИ АВТОРА

Scholar
Webofscience

СФЕРА НАУКОВИХ ІНТЕРЕСІВ

правове забезпечення безпеки бізнесу, захист конституційних прав громадян, міжнародні стандарти захисту прав людини,  міжнародні дослідження тенденцій злочинності та сучасних засобів превенції правопорушень, правоохоронна діяльність

ДИСЦИПЛІНИ Конституційне право України, правознавство

АКАДЕМІЧНА КВАЛІФІКАЦІЯ

доцент, Національна академія прокуратури України, 2011 р.

кандидат юридичних наук, 12.00.08 -  «Кримінальне право та кримінологія; кримінально-виконавче право», тема дисертації: «Мотиви та мотивація злочинів, вчинених жінками», 2005 р., Національна юридична академія імені Ярослава Мудрого

юрист (ОС "спеціаліст"),  Національна юридична академія імені Ярослава Мудрого, 1999 р.

психолог (ОС "спеціаліст"), Харківський державний університет імені В. Н. Каразіна, 1997 р.

ДОСВІД РОБОТИ

доцент кафедри правового забезпечення безпеки бізнесу Київського національного торговельно-економічного університету, з 2021 р. до цього часу.

доцент, професор, начальник відділу, старший викладач Національної академії прокуратури України, 2006 – 2021 рр.

асистент кафедри, Національна юридична академія імені Ярослава Мудрого, 2002 - 2006 рр.

ОСНОВНІ
ПУБЛІКАЦІЇ
НАГОРОДИ ТА ВІДЗНАКИ

Подяка за сумлінне ставлення до виконання посадових обов’язків, високу професійну майстерність, ініціативу в роботі, Національна академія прокуратури України, 2019 р.

Грамота за сумлінне виконання службових обов’язків, високий професіоналізм, вагомий внесок у діяльність Національної академії прокуратури, 2018 р.

ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ

International Advanced Advocacy Training: Certificate of completion: European Union Advisory Mission Ukraine, Київ, Україна, 2019.

Training-of-Trainers (TOT): Certificate European Programme for Human Rights Education for Legal Professional supports the Council of Europe (CoE) member states in implementing the European Convention on Human Rights (ECHR) at the national level, Київ, Україна, 2018.

CSDP Orientation Course hosted by EU, Austria and Ukraine European Security and Defence College, guided by the European Commission's Service for Foreign Policy Instruments (FPI), which is co-located with the European External Action Service (EEAS), Киів, Україна, 2018.

Програма реформування кримінального судочинства та боротьби з корупцією в Україні (OPDAT) Департамент Юстиції США, Посольство США в Україні, Сертифікат з вдосконалення викладацьких навичок, 2015.

Open World program The Open World Leadership Center, Washington, DC, USA, 2013.

ДОДАТКОВІ ВИДИ ДІЯЛЬНОСТІ

Т’ютор освітньої онлайн платформи Ради Європи «The European Programme for Human Rights Education for Legal Professionals (HELP)», Council of Europe, курс «Заборона неналежного поводження в правоохоронних, безпекових та інших примусових контекстах»  http://help.elearning.ext.coe.int/course/view.php?id=3072

Розробка та проведення професійних тренінгів для співробітників Державного бюро розслідувань та прокурорів з метою підвищення ефективності розслідування випадків неналежного поводження та інших порушень прав людини, Національний консультант проєкту Ради Європи «Підтримка інституцій для боротьби з неналежним поводженням в Україні»

Національний кореспондент проекту Ради Європи, Європейського союзу, університету Лозанни (Швейцарія) LINCS project (Linking International Criminal Statistics),  European Sourcebook of Crime and Criminal Justice https://wp.unil.ch/europeansourcebook/files/2021/08/ESB_Final_210731.pdf.

ХОБІ подорожі, читання

2090