Кафедра іноземної філології та перекладу

іноземної філології та перекладу

ХАРИТОНОВА ДАР'Я ДМИТРІВНА

кандидат філологічних наук,
старший викладач кафедри іноземної філології та перекладу

e-mail: d.kharytonova@knute.edu.ua

ІДЕНТИФІКАТОРИ АВТОРА

СФЕРА НАУКОВИХ ІНТЕРЕСІВ

політичний дискурс, лінгвокультурологія, переповідна модальність, діалектизми, міжкультурна комунікація, бізнес англійська.

ДИСЦИПЛІНИ

"Іноземна мова за професійним спрямуванням (англійська)", "Іноземна мова за практичним спрямуванням", "Іноземна мова спеціальності".

АКАДЕМІЧНА КВАЛІФІКАЦІЯ

• кандидат філологічних наук, 10.02.01 – українська мова, тема дисертації: “Український політичний дискурс: когнітивно-семантичні та прагмакомунікативні виміри”, 2019;
  • магістр української мови і літератури, філолог-дослідник, викладач вищого навчального закладу (українська мова і література, англійська мова), диплом з відзнакою, Київський національний університет імені Тараса Шевченка, 2015 р.

ДОСВІД РОБОТИ

• старший викладач кафедри іноземної філології та перекладу, Державний торговельно-економічний університет, з 2023 - до цього часу
  • викладач кафедри іноземної філології та перекладу, Київський національний торговельно-економічний університет, 2021 - 2023 рр.

ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ

• Стажування в Arizona State University,Темпі, Фенікс, США у період з 30.05.2022 по 10.01.2023 рр., TESOL certificate
  • Участь у програмі Erasmus+ Staff Mobility Programme у Краківському університеті економіки (м. Краків, Польща), 2023 р.

ОСНОВНІ ПУБЛІКАЦІЇ

ХОБІ