Кафедра фізичної культури, спорту та реабілітації
Кафедра фізичної культури, спорту та реабілітації

Всеукраїнський круглий стіл

фізичної культури, спорту та реабілітації

В Вінницькому торговельно-економічному інституту КНТЕУ, кафедрою фізичного виховання, 30 листопада  2021 року, на он-лайн платформі ZOOM, організовано та проведено Всеукраїнський круглий стіл «Використання інноваційних технологій у фізичному виховані і спорті».
Захід організовано та проведено з метою вирішення актуальних питань щодо удосконалення процесу фізичного виховання, покращення фізичної підготовленості студентів, пошуку обдарованої молоді і мотивування її до занять спортом, удосконалення підходів до наукової роботи в галузі фізичного виховання та спорту.
Учасниками круглого столу обговорено питання щодо організації процесу фізичного виховання вітчизняних закладів вищої освіти в умовах дистанційного навчання. Участь взяла доцент кафедри Т.В. Самоленко.

31.10.2021
остання редакція 07.10.2023