Кафедра іноземної філології та перекладу

іноземної філології та перекладу

ВОРНАЧЕВ АНДРІЙ ОЛЕКСАНДРОВИЧ

кандидат філологічних наук, доцент,
доцент кафедри іноземної філології та перекладу

e-mail: a.vovranchev@knute.edu.ua

ІДЕНТИФІКАТОРИ АВТОРА

Research Gate

СФЕРА НАУКОВИХ ІНТЕРЕСІВ

• лінгвістика, бізнес-англійська, методика викладання іноземних мов.

ДИСЦИПЛІНИ

• “Іноземна мова за професійним спрямуванням” (англійська).

АКАДЕМІЧНА КВАЛІФІКАЦІЯ

• кандидат філологічних наук, Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича, 2009.

ДОСВІД РОБОТИ

• доцент кафедри іноземної філології та перекладу, Державний торговельно-економічний університет, 2021 – до цього часу.
  • доцент кафедри іноземних мов, Державний економіко-технологічний університет транспорту (м. Київ), 2009–2017;
  • старший науковий співробітник лабораторії професійного навчання на виробництві (за сумісництвом), Інститут професійно-технічної освіти Національної академії педагогічних наук України, 2011–2015.

ОСНОВНІ ПУБЛІКАЦІЇ

• Ворначев А. Особливості дистанційного вивчення англійської мови для здобуття вищої освіти за освітньою програмою «Міжнародна економіка» // Академічні студії. Серія «Педагогіка». Луцьк: Комунальний заклад вищої освіти «Луцький педагогічний коледж» Волинської обласної ради, 2023. № 1, С. 3-9.
  • Kushmar, L.V., Vornachev, A.O., Korobova,I.O., Kaida,N.O.. Artificial Intelligence in Language Learning: What Are We Afraid of. Arab World English Journal (AWEJ) Special Issue on CALL, 2022. (8), P. 262-273. Web of Science
  • Загородня О., Ворначев А., Горюнова М. Тренди у вивченні іноземних мов в епоху пандемії // Актуальні питання іноземної філології, 2022, № 16, С. 60-66.
  • Коваленко С., Ворначев А., Зубенко О. Blended learning як інноваційний підхід навчання іноземної мови// С. Коваленко, А. Ворначев, О. Зубенко // Сучасні дослідження з іноземної філології: збірник наукових праць Ужгородського національного університету. Видавничий дім «Гельветика», 2021. Випуск 2(20). С. 271-279.

ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ

• Курс «Essentials of International Credential Evaluation» від NAFSA: Association of International Educators, 2023 р.
  • Стажування у Житомирському державному університеті імені Івана Франка на кафедрі слов’янських і германських мов обсягом 180 год. (6 кредитів ECTS) за темою «Іноземна мова за професійним спрямуванням». Термін проходження: 06 лютого 2023 р. – 07 квітня 2023 р. Сертифікат про стажування від 07 квітня 2023 р.
  • Курс «Цифрові інструменти Google для освіти» від Академії цифрового розвитку. Термін проходження: 03 жовтня 2022 р. – 16 жовтня 2022 р. Сертифікат про завершення курсу від 16 жовтня 2022 р.

ХОБІ

подорожі, читання, музика.