Кафедра комп'ютерних наук та інформаційних систем
Кафедра комп'ютерних наук та інформаційних систем

Підгорна Тетяна Володимирівна

комп'ютерних наук та інформаційних систем

ПІДГОРНА ТЕТЯНА ВОЛОДИМИРІВНА

Доктор педагогічних наук, доцент

e-mail: t.pidhorna@knute.edu.ua

ІДЕНТИФІКАТОРИ АВТОРА

СФЕРА НАУКОВИХ ІНТЕРЕСІВ

Комп’ютерно-орієнтовані системи навчання природничо-математичних дисциплін

ДИСЦИПЛІНИ

«Комп’ютерні технології опрацювання та візуалізації даних», «Імітаційне моделювання»

АКАДЕМІЧНА КВАЛІФІКАЦІЯ

Доктор педагогічних наук, 13.00.02 «Теорія і методика навчання (інформатика)», тема дисертації: «Теоретико-методичні засади підготовки майбутніх учителів природничо-математичних дисциплін до професійної діяльності в умовах інформатизованого навчального процесу», 2019 р.

Доцент кафедри основ інформатики та обчислювальної техніки Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова, 2005 р.

Кандидат педагогічних наук, 13.00.02 «Теорія і методика навчання інформатики», тема дисертації: «Розвиток пізнавальної активності учнів 5 – 6 класів на основі нових інформаційних технологій навчання на уроках математики», 2002 р.

ДОСВІД РОБОТИ

Після закінчення Київського державного педагогічного інституту імені О.М.Горького (на сьогоднішній день Національний педагогічний університет імені М.П.Драгоманова) з 1991 р. по грудень 2021 р. працювала на кафедрі основ інформатики та обчислювальної техніки (на сьогоднішній день кафедра інформаційних технологій і програмування) зазначеного закладу вищої освіти на посадах: старший лаборант, завідувач лабораторією, асистент, старший викладач, доцент, професор, завідувач кафедри.

З 2020 по 2021 р. працювала заступником декана факультету НПУ імені М.П.Драгоманова інформатики з навчально-методичної роботи.

З початку 2022 р. працюю в Державному торговельно-економічному університеті на кафедрі комп’ютерних наук та інформаційних систем на посаді професора.

ОСНОВНІ ПУБЛІКАЦІЇ
Монографії
Навальні посібники
Навчальні програми
НАГОРОДИ ТА ВІДЗНАКИ

Ювілейна медаль «175-річчя НПУ імені М.П.Драгоманова з нагоди 175 річчя університету, 2010 р.

ДОДАТКОВІ ВИДИ ДІЯЛЬНОСТІ

З 2019 по 2021 р. була членом спеціалізованої Вченої ради Д 26.053.19 (13.00.04 – теорія та методика професійної освіти, 13.00.02 – теорія та методика навчання (технічні дисципліни)).

В 2019 році брала участь у міжнародному проекті Documentational Approach to Didactics (DAD). The Multilingual project (https://hal.inria.fr/DAD-MULTILINGUAL/) як рецензент перекладу українською мовою (https://hal.archives-ouvertes.fr/hal-02905655/document).

Є постійним членом журі захисту робіт конкурсу Малої академії наук секції «Комп’ютерні науки».

ХОБІ подорожі

19.07.2022