EU Migration Policy

Оналайн конференція «Міграційна політика Європейського Союзу: виклики, загрози, перспективи», яка відбудеться у межах модулю Жан Моне «Міграційна політика Європейського Союзу в умовах гібридних загроз» (101081717-EUMPHT-ERASMUS-JMO-2022-HEI-TCH-RSCH) за фінансової підтримки Європейського Союзу

Запрошуємо долучитись до онлайн конференції «Міграційна політика Європейського Союзу: виклики, загрози, перспективи», яка відбудеться 17 травня 2023 року о 12.00 у межах модулю Жан Моне «Міграційна політика Європейського Союзу в умовах гібридних загроз» (101081717-EUMPHT-ERASMUS-JMO-2022-HEI-TCH-RSCH).
Метою конференції є обговорення міграційної політики Європейського Союзу в умовах сучасних загроз. Долучитись до конференції запрошуємо усіх, кого зацікавить проблематика легальної міграції, інтеграції мігрантів у приймаюче суспільство, вимушеного переселення, протидії нелегальній міграції, євроінтеграційних процесів України у сфері міграційної політики, тощо.
Офіційні мови конференції: українська, англійська.
Форма проведення конференції: онлайн.
Участь у конференції безкоштовна.
Для участі у конференції необхідно до 9 травня 2023 року заповнити реєстраційну форму за посиланням: https://docs.google.com/.../17MGZmI6rLWSWMcMoSGQyRMb.../edit та надіслати PowerPoint презентацію доповіді на пошту t.kortukova@knute.edu.ua (файл з назвою, що відповідає прізвищу учасника, наприклад, Іваненко_презентація).
У презентації мають бути розкриті: проблематика та актуальність дослідження, основна частина та висновки.
Тривалість виступу: 7-10 хв.

остання редакція 18.04.2023
Кортукова Тамара Олександрівна