Кафедра психології

Бойко Наталія Сергіївна

психології

Бойко Наталія Сергіївна

Доктор філософії  за спеціальністю 053 " Психологія"

e-mail:n.boiko@knute.edu.ua

ІДЕНТИФІКАТОРИ АВТОРА            GOOGLE SCHOLAR

СФЕРА НАУКОВИХ ІНТЕРЕСІВ       Дослідження психологічного профілю іміджу викладача закладу вищої освіти

ДИСЦИПЛІНИ                                   «Психологія»

АКАДЕМІЧНА КВАЛІФІКАЦІЯ ·       Доктор філософії (PhD) за спеціальністю 053 «Психологія»

ДОСВІД РОБОТИ ·                            Помічник проректора з виховної роботи Київського університету права НАН України, 2013-2015 рр.

Практичний психолог Київського університету права НАН України, 2013-2015 рр. ·

Ст. інструктор Київського регіонального центру оцінювання якості освіти, 2015-2018рр.

Уповноважена особа Київського регіонального центру оцінювання якості освіти, 2019р. ·

Асистент кафедри психології Державного торговельно-економічного університету з 2020р.

НАГОРОДИ ТА ВІДЗНАКИ               Стипендіат Кабінету Міністрів України для молодих вчених, 2019-2020рр.

ХОБІ                                                   Спорт, читання художньої літератури, малювання.

остання редакція 28.06.2023