Кафедра фізичної культури, спорту та реабілітації
Кафедра фізичної культури, спорту та реабілітації

Здоровий спосіб життя - шлях до досконалості!

фізичної культури, спорту та реабілітації

Здоров'я - це найбільший скарб у житті людини. Заняття фізичною активністю та спортом покращують здоров'я та сприяють зниженню стреса, що є надважливим фактором в сьогоднішніх умовах життя українців.

Для зміцнення імунітету та покращення настрою молоді 1 квітня на Кафедрі фізичної культури та спорту було проведено відкриті тренування з фітнесу, чирлідингу, волейболу, настільного тенісу, бадмінтону, перетягування каната та турнір з армрестлінгу.

До заходу долучилися наші студенти та учні  ДЮСШ №18 та № 26, Черкаської ЗОШ № 12, та Олімпійського фахового коледжу ім. І.Піддубного

Під час тренувань студенти та запрошені учні мали можливість не тільки відволіктися від щоденних справ, а й освоїти не звичні навички та здобути нові знайомства. Вступники отримали заряд позитивних емоцій та ще більше зацікавилися вступом до ДТЕУ.

Всіх бажаючих долучитися до нових тренувань чекаємо 6 травня!

остання редакція 04.04.2023