Кафедра світової економіки

Хлевицька Тетяна Борисівна

світової економіки

ХЛЕВИЦЬКА ТЕТЯНА БОРИСІВНА

кандидат економічних наук, доцент, доцент кафедри світової економіки

e-mail: t.khlevytska@knute.edu.ua

ІДЕНТИФІКАТОРИ АВТОРА

ResearcherID JCD-9052-2023
ORCID

СФЕРА НАУКОВИХ ІНТЕРЕСІВ європейські студії, міжнародна торгівля, міжнародна економіка
ДИСЦИПЛІНИ

«Європейська інтеграція»
«Системи джерел торговельно-економічної інформації»

АКАДЕМІЧНА КВАЛІФІКАЦІЯ

Кандидат економічних наук. Спеціальність - 08.07.05 – «Економіка торгівлі та послуг» (новий шифр - 08.00.04 - Економіка та управління підприємствами (за видами економічної діяльності). 2006 р. Тема: «Грошові потоки в логістиці торговельних підприємств: сутність та механізми оптимізації»

Доцент кафедри прикладної економіки. 2011 р.

ДОСВІД РОБОТИ

Доцент кафедри світової економіки, Державний торговельно-економічний університет, з 2023 р.

Доцент кафедри публічного управління та адміністрування, Державний університет телекомунікацій, грудень 2022 – серпень 2023 р.

Завідувачка кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності, Державний університет телекомунікацій, серпень – грудень 2022 р.

Доцент кафедри економіки, Державний університет телекомунікацій, вересень 2018 – липень 2023 р.

Доцент кафедри менедженту, Национальний техничний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», 2015 – 2017 р.

Доцент кафедри прикладної економіки, старший викладач кафедри економіки підприємства, асистент кафедри економіки підприємства, Донецький національний університет економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського, 2020 – 2014 р.

ОСНОВНІ ПУБЛІКАЦІЇ загальна кількість наукових праць –  понад 108, в т.ч. розділи в учбових посібниках з грифом МОНУ - 2, публікації у виданнях Web of Scienceпонад 25 статей у фахових виданнях, навчально-методичні розробки. Бере участь у багатьох держбюджетних і госпрозрахункових темах.
ХОБІ

Верхова їзда, великий теніс, читання та рукоділля

остання редакція 22.01.2024