Кафедра банківської справи
Кафедра банківської справи

Оголошеннявсі

Про науковий гурток Ризики фінансово-кредитних установ: регулювання та управління

банківської справи

Науковий гурток  «Ризики фінансових установ: регулювання та управління» створений з метою сприяння підвищенню якості підготовки кваліфікованих кадрів в сфері ризико-орієнтованого регулювання і управління діяльністю фінансових установ, збереженню наукового потенціалу та створенню умов для розвитку наукової творчості молоді, а також інтеграції її в міжнародний науково-освітній простір у відповідності до сучасних трендів розвитку науки та практики.

Керівник наукового гуртка:

доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри банківської справи Наталія Петрівна Шульга, тел. 096-239-25-55

Результати роботи гуртка

1.Проведення круглого столу: «Цифрові інструменти банків в умовах нестабільності»

2.Проведення круглого столу: «Електронні банківські послуги для приватних осіб»

остання редакція 08.02.2024