ДФ 055.26.072 – Захист дисертації Калініченка Олега Миколайовича, спеціальність 073 – Менеджмент

Спеціалізовані вчені ради

Контактна інформація:

Голова ради доктор економічний наук, професор Дугінець Ганна Володимирівна

Електронна пошта: g.duginets@knute.edu.ua
Телефон: (099) 240 67 01

Склад разової спеціалізованої ради

Голова ради. Дугінець Ганна Володимирівна, доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри світової економіки, Державний торговельно-економічний університет.

Рецензент 1. Головня Юлія Ігорівна, кандидат економічних наук, доцент, доцент кафедри публічного управління та адміністрування, Державний торговельно-економічний університет.

Рецензент 2. Тесленко Наталя Олександрівна, кандидат філологічних наук, доцент, доцент кафедри сучасних європейських мов, Державний торговельно-економічний університет.

Опонент 1. Шипуліна Юлія Сергіївна, доктор економічних наук, професор, заступник завідувача кафедри маркетингу, Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут».

Опонент 2.  Цимбал Людмила Іванівна, доктор економічних наук, професор, професор кафедри міжнародної економіки, Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана.

Висновок про наукову новизну, теоретичне та практичне значення результатів дисертації

Дисертацію прийнято до розгляду 1 квітня 2024 року

«Розвиток інноваційної інфраструктури закладу вищої освіти»

Науковий керівник Бай Сергій Іванович, доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри менеджменту,  Державний торговельно-економічний університет.

Дата захисту травень 2024 року

Місце захисту: м. Київ, вул. Кіото, 21, Державний торговельно-економічний університет, ауд. Д-221

Посилання на відео- online трансляцію

Відео