Кафедра іноземної філології та перекладу
Кафедра іноземної філології та перекладу

День вступника

іноземної філології та перекладу

13 травня  ст.викладачеві кафедри іноземної філології та перекладу к.філол.н. Харитоновій Дар’ї Дмитрівні, незважаючи на тривоги, все ж таки вдалося провести профорієнтаційний захід для учнів-десятикласників гімназії №191 ім. П.Г. Тичини з поглибленим вивченням іноземних мов м. Києва. Викладач розказала про особливості вступу до Державного торговельно-економічного університету, процес навчання та можливість поєднання двох спеціальностей.
Майбутніх студентів привернула увага Освітня програма «Германські мови та література (переклад включно), перша – англійська». Школярі з цікавістю слухали про університет, активно задавали питання та пообіцяли завітати разом із друзями й батьками на День відкритих дверей.

остання редакція 13.05.2024