Кафедра іноземної філології та перекладу
Кафедра іноземної філології та перекладу

День вступника

іноземної філології та перекладу

Вибір професії є важливим кроком у доросле життя, від якого значною мірою залежить майбутнє людини.
Обираючи свій професійний життєвий шлях, потрібно розібратися у величезній різноманітності сучасних професій, зрозуміти їх зміст і реально оцінити свої можливості, здібності та інтереси. Якщо вибір зроблений правильно то людина вчиться і працює із задоволенням, майбутня професійна успішність гарантована.
Що робити тим, хто не визначився з вибором майбутньої професії? Як зорієнтуватися? Як уникнути помилок і розчарувань?
На ці та інші питання 14 травня 2024 р. учням 11 класу Цибулівського ліцею відповіла викладач Київського державного торговельно- економічного університету, колишня випускниця Цибулівського закладу освіти КАЙДА НАДІЯ ОЛЕКСАНДРІВНА, яка провела профорієнтаційну роботу.
Випускникам було надано детальну інформацію про спеціальності, які можна отримати в закладі вищої освіти, про перспективи навчання, умови проживання в гуртожитках, дозвілля, можливості подальшого працевлаштування та міжнародного стажування студентів.

остання редакція 19.05.2024