Кафедра іноземної філології та перекладу
Кафедра іноземної філології та перекладу

День вступника

іноземної філології та перекладу

Обирати свій професійний шлях потрібно заздалегідь. Це дуже важлива і непроста справа.

15 травня 2024 року учні 9-А класу Васильківської гімназії 1 Васильківської міської ради Київської області зустрілися із завідувачкою кафедри іноземної філології та перекладу Державного торговельно-економічного університету,доценткою Аллою Латигіною,кандидаткою філологічних наук,доценткою кафедри Оксаною Сошко та докторкою політичних наук, професоркою кафедри Наталею Латигіною.

Під час цікавої та тривалої презентації учні дізналися про систему вищої освіти в Україні,потужну навчальну базу ДТЕУ, освітні програми університету та особливості діяльності перекладача.Майбутні здобувачі із величезною захопленістью задавали різноманітні питання щодо навчання в ДТЕУ і отримали багато корисної інформації.

остання редакція 19.05.2024