Кафедра іноземної філології та перекладу
Кафедра іноземної філології та перекладу

День вступника

іноземної філології та перекладу

17 травня 2024 року доцентами кафедри іноземної філології та перекладу Дячук Л.С., Довженко І.В. проведено профорієнтаційний захід у школі №78, Печерського району, м.Києва для учнів 9Бта 10А класів (52 учня). Представником приймальної комісії, доцентом Богатирьовою К.С. надано презентацію з розʼясненнями щодо вступу в ДТЕУ.
Під час зустрічі презентовано університет, інформовано про факультети і спеціальності, наголошено на сучасній технічній базі університету, запрошено на День відкритих дверей. Надано інформацію про кафедру іноземної філології та перекладу, дисципліни, які викладаються, навчальну літературу, методичний підхід тощо.
Віримо, що зустріч була корисною для школярів, які стоятимуть за рік-два перед вибором майбутньої професії. Сподіваємося, побачити їх серед студентів ДТЕУ.

остання редакція 19.05.2024