Кафедра іноземної філології та перекладу
Кафедра іноземної філології та перекладу

День вступника

іноземної філології та перекладу

Кафедра іноземної філології та перекладу попри всі перешкоди сьогодення: повітряні тривоги та відключення світла в країні, продовжує знайомитися з майбутніми випускниками шкіл. 24 травня відбулася незабутня зустріч з учнями 10-х класів спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням предметів художньо-естетичного циклів #302 м. Києва.

Підчас зустрічі старший викладач кафедри Любов Анатоліївна Колот розповіла про конкурентні переваги опанування професіями саме у Державному торгівельно-економічному університеті, зокрема про специфіку освітньої програми «Германські мови та літератури ( переклад включно), перша - англійська».

Після відео екскурсії університетом, яка дуже сподобалася присутнім на зустрічі, Любов Анатоліївна запросила всіх бажаючих відвідати День вступника 25.05.24 та на власні очі переконатися, що ДТЕУ - це найкращій заклад вищої освіти, що відкриває безмежні можливості своїм випускникам!

26.05.2024
остання редакція 26.05.2024