Кафедра іноземної філології та перекладу
Кафедра іноземної філології та перекладу

День вступника

іноземної філології та перекладу

Важливим етапом у житті кожного абітурієнта є вибір професії та закладу освіти. День вступника — це нагода, яка дає змогу отримати необхідну інформацію про навчання та зробити перший крок до своєї майбутньої професії та сфери діяльності, з якою важливо пов’язати своє життя.

Саме з цією метою 28 травня доцент кафедри іноземної філології та перекладу Нікольська Н.В. провела День вступника для учнів 10 класу, ліцею №144 імені Г. Ващенка Солом’янського району м. Києва. Захід проведено онлайн, що навіть в таких складних умовах дозволило бажаючим дізнатись якомога більше інформації про спеціальності та освітні програми; про умови та матеріально-технічне забезпечення для підготовки висококваліфікованих фахівців; про можливості для здобувачів вищої освіти тощо.

остання редакція 28.05.2024