Кафедра інженерії програмного забезпечення та кібербезпеки
Кафедра інженерії програмного забезпечення та кібербезпеки

ОПП "БЕЗПЕКА СИСТЕМ ЕЛЕКТРОННИХ КОМУНІКАЦІЙ В ЕКОНОМІЦІ"

інженерії програмного забезпечення та кібербезпеки

ОСВІТНЬО – ПРОФЕСІЙНА ПРОГРАМА
«БЕЗПЕКА СИСТЕМ ЕЛЕКТРОННИХ КОМУНІКАЦІЙ В ЕКОНОМІЦІ»/
«SECURITY OF ELECTRONIC COMMUNICATIONS SYSTEMS IN THE ECONOMY»

Другого (магістерського) рівня вищої освіти за спеціальністю 125 Кібербезпека та захист інформації
галузі знань 12 Інформаційні технології

Мета освітньої програми: Забезпечити здобувачам вищої освіти другого (магістерського) рівня фундаментальну підготовку за спеціальністю 125 «Кібербезпека та захист інформації», що є достатньою для вирішення задачі дослідницького та/або інноваційного характеру у сфері інформаційної та/або кібербезпеки в галузі економіки.

Орієнтація освітньої програми: Програма орієнтована на освітньо-професійний та приклад¬ний напрямок підготовки.
Акцент програми зроблений на формуванні фахівця, що здатний розв’язувати професійні задачі, пов’язані з системами електронних комунікацій, зокрема в економіці.
Основний фокус освітньої програми: Вища освіта другого (магістерського) рівня в галузі інформаційних технологій за спеціальністю 125 «Кібербезпека та захист інформації».

Освітньо-професійний фокус: Освітньо-професійний. Програма спрямована на поєднання практики та науки, щодо організації, розробки та експлуатації комплексних складових кіберпростору з метою забезпечення інформаційної безпеки суб’єктів господарювання економіки держави з урахуванням можливих зовнішніх кібервпливів, ймовірних загроз і рівня розвитку технологій захисту систем електронних комунікацій.

Особливості програми: Програма передбачає підготовку професіоналів, здатних: моделювати та прогнозувати можливі кібервпливи на суб’єкти господарювання економіки держави та фізичних осіб; прово-дити аудит систем електронних комунікацій суб’єктів госпо-дарювання; застосовувати нормативні документи та стандарти в розробці заходів по захисту систем електронних комунікацій суб’єктів господарювання економіки держави.

НАВЧАЛЬНИЙ ПЛАН 2022 ОСВІТНЬО-ПРОФЕСІЙНА ПРОГРАМА 2022
НАВЧАЛЬНИЙ ПЛАН 2023 ОСВІТНЬО-ПРОФЕСІЙНА ПРОГРАМА 2023

ПРОЄКТ ОПП

Гарант ОП "УПРАВЛІННЯ ПРОЄКТАМИ ПРОГРАМНИХ ПРОДУКТІВ"